» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Piłkarska niedziela na Podlasiu

piłka nożna 2008-10-31 20:09:56

W związku z Dniem Wszystkich Świętych, spotkania ligowe podlaskich drużyn zostaną rozegrane w niedziele. W Ekstraklasie na kolejne punkty liczy Jagiellonia Białystok, która na własnym stadionie podejmie Cracovię Kraków.

Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Cracovia Kraków, niedziela, godz. 16:45.  

III liga:
Orzeł Kolno – Concordia Elbląg,  niedziela, godz. 12:00. 
Olimpia Zambrów – Cresovia Siemiatycze,  niedziela, godz. 13:00.
Mrągowia Mrągowo – MKS Mielnik, niedziela, godz. 14:00. 
Czarni Olecko – Sparta Augustów, niedziela, godz. 14:00. 
Pogoń Łapy – Start Działdowo, niedziela, godz. 14:00. 
Sokół Sokółka – Vęgoria Węgorzewo, niedziela, godz. 14:00. 
Warmia Grajewo – Supraślanka Supraśl, niedziela, godz. 14:00. 

IV liga:
Hetman Białystok – Pomorzanka Sejny, niedziela, godz. 11:00. 
Hetman Tykocin – Promień Mońki, niedziela, godz. 13:00.
Dąb Dąbrowa Białostocka – Wissa Szczuczyn,  niedziela, godz. 13:00. 
Korona Dobrzyniewo – KS Michałowo, niedziela, godz. 13:00. 
Kolejarz Czeremcha – Puszcza Hajnówka, niedziela, godz. 13:00. 
Gryf Gródek – Iskra Narew,  niedziela, godz. 14:00.
Znicz Suraż – Piast Białystok,  niedziela, godz. 14:00. 
Skra Wizna – Tur Bielsk Podlaski, niedziela, godz. 14:00.  

Klasa okręgowa:
Perspektywa Łomża – Pogoń II Łapy, niedziela, godz. 12:00. 
KS Wasilków – Polonia Raczki, niedziela, godz. 12:00. 
Rudnia Zabłudów – LZS Narewka, niedziela, godz. 13:00. 
Rospuda Filipów – Magnat Juchnowiec, (w Kowalach Oleckich), niedziela, godz. 13:00. 
Sparta 1951 Szepietowo – KS Śniadowo, niedziela, godz. 13:00. 
Włókniarz Białystok – Metal-Fach Janowszczyzna, niedziela, godz. 14:00. 
GKS Kleosin – KS Sokoły, (w Juchnowcu), niedziela, godz. 14:00. 
Sudovia Szudziałowo – Narew Łyski Choroszcz, godz. 14:00. 

Klasa A:
Promień II Mońki – Orzeł Kleszczele, niedziela, godz. 11:00. 
BKS Jagiellonia Białystok – Orlęta Czyżew, niedziela, godz. 12:00. 
Pionier Brańsk – Forty Piątnica, niedziela, godz. 13:00. 
Krokus Dobrzyniówka – Pogranicze Kuźnica Białostocka, niedziela, godz. 13:00.  
Sparta Korycin – Podlasiak Knyszyn (w Knyszynie), niedziela, godz. 13:00. 
Krypnianka Krypno – Tur II Bielsk Podlaski, niedziela, godz. 13:00. 
COKiS Ciechanowiec – Gieret Giby, niedziela, godz. 13:00. 
Orkan Poświętne – Skra Czarna Białostocka, niedziela, godz. 14:00. 


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-04-26 02:42:52
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-09 10:01:49
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-31 19:35:16
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-14 04:40:15
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-06 21:58:17
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-23 21:24:56
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 17:29:21
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-10 17:54:12
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-17 07:25:16
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-23 21:14:15
    46.229.164.100

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria