Magnat zwycięzcą Turnieju im. Tomka Kowalewskiego

piłka nożna / Białystok 2008-11-16 19:25:17

Magnat Juchnowiec został zwycięzcą VII Halowego Turnieju Piłkarskiego im. Tomka Kowalewskiego, który został rozegrany na hali Włókniarza Białystok. Drużyny z klasy okręgowej w pięciu spotkaniach zdobyła 10 punktów.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Drużyna zwycięzcy - Magnatu Juchnowice, która występuje w klasie okręgowej zdobyła 10 punktów pokonując: Hetmana Białystok 3:2, Włókniarza Białystok 2:1 i Olimpię Zambrów 4:1 oraz remisując z augustowską Spartą 2:2. Lepszy w bezpośrednim pojedynku z Magnatem był tylko Helios Białystok, który pokonał rywala 4:3, ale w końcowym rozrachunku uplasował się on na drugiej pozycji. Trzecie miejsce przypadło drużynie Sparty Augustów.

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został 17-letni Sebastian Radzio (Sparta Augustów), który wpisał się na listę strzelców 6-krotnie.