» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Piłkarskie Oskary 2008

piłka nożna / Białystok 2008-12-03 23:16:59

Poznaliśmy dzisiaj listę kandydatów nominowanych do piłkarskich Oskarów za rok 2008 rozdawanym zawodnikom grającym w klubach z województwa podlaskiego. Organizatorem gali "Piłkarskie Oskary" jest Podlaski Związek Piłki Nożnej, który przeprowadzi plebiscyt po raz szósty.

Piłkarzy nominowanych wybrała kapituła, w skład której wchodzą przewodniczący Grzegorz Szerszenowicz (trener Olimpii Zambrów), Jacek Bayer (trener Piasta Białystok), Dariusz Dubiński (sekretarz Podlaskiego ZPN), Mirosław Dymek (trener Sokoła Sokółka), Witold Mroziewski (trener Pogoni Łapy), Zbigniew Kaczmarek (trener Wigier Suwałki), Sławomir Kopczewski (trener Jagiellonii Białystok występującej w Młodej Ekstraklasie). Do tych osobistości podlaskiej piłki dołączyło dwóch dziennikarzy "Gazety Współczesnej", czyli Mariusz Klimaszewski i Krzysztof Sokólski.

Gala na której poznamy wszystkie rozstrzygnięcia odbędzie się 11 grudnia bieżącego roku w klubie Atlanta w Jeżewie.

Poniżej prezentujemy listę kandydatów nominowanych do najlepszych jedenastek w trzech kategoriach: otwartej (open), II ligi i III ligi.

Kandydaci do najlepszej "11" w kategorii otwartej (open):

  • Bramkarz: Rafał Gikiewicz (Wigry Suwałki/Jagiellonia Białystok), Maciej Kudrycki (Jagiellonia)
  • Obrońca prawy: Dariusz Łatka (Jagiellonia), Paweł Galiński (ŁKS Łomża)
  • Obrońca środkowy prawy: Mariusz Gogol (Jagiellonia), Przemysław Kołłątaj (Freskovita Wysokie Mazowieckie).
  • Obrońca środkowy lewy: Łukasz Grzybowski (Jagiellonia/Hetman Białystok), Andrzej Niewulis (Wigry)
  • Obrońca lewy: Tomasz Bajko (Wigry), Aleksis Patricio Norambuena Ruz (Jagiellonia)
  • Pomocnik defensywny: Jacek Falkowski (Jagiellonia), Paweł Jurgielewicz (ŁKS)
  • Pomocnik prawy: Mariusz Dzienis (Jagiellonia), Bartłomiej Niedziela (Jagiellonia)
  • Pomocnik lewy: Dariusz Jarecki (Jagiellonia), Michał Renusz (Jagiellonia)
  • Pomocnik ofensywny: Lech Sawicki (Tur Bielsk Podlaski/MKS Mielnik), Arkadiusz Żaglewski (Freskovita)
  • Napastnik półprawy: Michał Fidziukiewicz (Jagiellonia), Daniel Ołowniuk (Wigry)
  • Napastnik półlewy: Michał Twardowski (Sparta Augustów/Freskovita), Łukasz Tumicz (Jagiellonia)

Kandydaci do najlepszej "11" w II lidze:

  • Bramkarz: Przemysław Masłowski (Warmia Grajewo/Wigry), Artur Holewiński (Freskovita)
  • Obrońca prawy: Janusz Bucholc (Wigry), Galiński (ŁKS)
  • Obrońca środkowy prawy: Kołłątaj (Freskovita), Przemysław Makarewicz (Wigry)
  • Obrońca środkowy lewy: Niewulis (Wigry), Emil Pracz (Freskovita)
  • Obrońca lewy: Bajko (Wigry), Adrian Bartkiewicz (Freskovita)
  • Pomocnik defensywny: Jurgielewicz (ŁKS), Michał Danilczyk (Wigry)
  • Pomocnik prawy: Rafał Trocki (Wigry, 1977-2008)
  • Pomocnik lewy: Eugeniusz Kołodziejczyk (Freskovita), Kamil Lauryn (Wigry)
  • Pomocnik ofensywny: Piotr Rybkiewicz (Wigry), Żaglewski (Freskovita)
  • Napastnik półprawy: Wojciech Kobeszko (Freskovita), Ołowniuk (Wigry)
  • Napastnik półlewy: Twardowski, Dzidosław Żuberek (Freskovita)

Kandydaci do najlepszej "11" w III lidze:

  • Bramkarz: Adam Ciulkin (Pogoń Łapy), Łukasz Trudnos (Olimpia Zambrów), Dawid Święciński (Piast Białystok/MKS Mielnik)
  • Obrońca prawy: Jacek Lis (Olimpia), Maciej Kesler (Piast/Pogoń), Krzysztof Stelmaszek (Sokół Sokółka)
  • Obrońca środkowy prawy: Wojciech Czereszewski (Sparta), Jarosław Modzelewski (Olimpia), Łukasz Piłatowski (Warmia Grajewo)
  • Obrońca środkowy lewy: Wojciech Jarzynka (MKS Mielnik), Artur Kulesza (Pogoń), Dawid Ptaszyński (Jagiellonia/Pogoń)
  • Obrońca lewy: Filip Jurczuk (Piast/Olimpia), Konrad Kowalko (Warmia), Tomasz Kulhawik (MKS Mielnik)
  • Pomocnik defensywny: Sawicki, Marcin Stypułkowski (Cresovia Siemiatycze), Adam Waluk (Supraślanka Supraśl)
  • Pomocnik prawy: Łukasz Czarnowski (Piast/Pogoń), Adam Greś (Sokół), Marcin Strzeliński (Warmia)
  • Pomocnik lewy: Tomasz Bernatowicz (Supraślanka), Michał Lesiuk (Cresovia), Norbert Toczydłowski (Sokół)
  • Pomocnik ofensywny: Sławomir Lewicki (Pogoń), Maksym Mirwa (Warmia), Marcin Sawko (Orzeł)
  • Napastnik półprawy: Robert Brzeziński (Orzeł), Łukasz Pawluczuk (Mielnik), Robert Sokół (Sokół)
  • Napastnik półlewy: Piotr Andrzejewski (Sokół), Wojciech Kowalczyk (Olimpia), Łukasz Sobolewski (Sparta)

Na podst.: Gazeta Współczesna


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-07-23 12:04:17
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-07-08 00:18:07
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-01 06:01:08
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-11 03:26:07
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-26 12:29:24
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-12 19:46:32
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-10 02:54:35
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-01 08:48:06
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-15 06:16:16
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-07 10:25:12
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-24 09:37:59
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 20:17:00
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-11 07:26:42
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-18 05:23:04
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-24 13:31:49
    46.229.164.102

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria