Remis MOKS Słoneczny Stok

piłka nożna / Białystok 2008-12-07 12:51:31

MOKS Słoneczny Stok Białystok zremisował we własnej hali z KS Gniezno 2:2 w meczu 10. kolejki I ligi futsalu.

Pierwszą bramkę białostoczanie zdobyli z przedłużonego rzutu karnego. Z 10 metrów gola zdobył Muczyński i było 1:0 dla MOKS-u. Goście szybko odrobili straty. Również po rzucie karnym, a autorem bramki był Goździewski. Jeszcze przed przerwą Słoneczni mogli prowadzić, ale Muczyński tym razem nie wykorzystał karnego. W drugiej połowie lepiej spisywali się futsaliści z Gniezna i tylko dzięki dobrej postawie w bramce białostoczan Geniusza nadal utrzymywał się rezultat remisowy.

Przyjezdni wyszli na prowadzenie w 26 minucie. Bardzo precyzyjnie z rzutu wolnego uderzył Kapsa i goście cieszyli się z prowadzenia. Ambitnie dążący do wyrównania strat gospodarze postawili przed końcem wszystko na jedną kartę. Z bramki zszedł Gieniusz a w jego miejsce pojawił się dodatkowy zawodnik w polu - Osypiuk. Okazało się to bardzo trafnym posunięciem, gdyż zawodnik ten zdobył bramkę, która dała zespołowi ze stolicy Podlasia cenny punkt.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - KS Gniezno 2:2 (1:1).

Bramki: Muczyński 16:51, Osypiuk 38:53 - Goździewski 18:04, Kapsa 26:47.

Żółte kartki: Kapsa, Groszak - Tchórznicki, Sawicki.

MOKS: Gieniusz - Citko, Tchórznicki, Osypiuk, Andzielewicz, Gryszkiewicz, Ostaszewski, Gołdowski, Pieczywek, Szczawiński, Miczejko, Muczyński.

Sędziowali: Rzeszutek, Podyma (Kielce), Kiełczewski (Wasilków).