3) Unia Janikowo 3) UKS/BKS 15-tka Bydgoszcz 3) Chemik Bydgoszcz
4) Unia Swarzędz 4) Wda Świecie 4) Lider Włocławek

Wyniki MOSP-Jagiellonia Białystok w grupie B:

MOSP Jagiellonia Białystok – Polonia Warszawa 1:0
Bardzo wyrównany mecz, w którym obie drużyny grały z dużym szacunkiem dla przeciwnika. Bramkę zdobyliśmy po szybko rozegranym rzucie wolnym, po którym w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Maciej Kondracki.

MOSP Jagiellonia Białystok – Wda Świecie 4:1
Mecz, w którym zagraliśmy całkiem nieźle i dość skutecznie. Przeciwnik nie był zbyt wymagający. Tylko na chwile straciliśmy kontrole nad przebiegiem meczu, gdy przeciwnik strzelił kontaktową bramkę na 2:1. Drugie zwycięstwo w grupie dało nam pewny awans do grupy finałowej walczącej o miejsca 1-6.

MOSP Jagiellonia Białystok – UKS/BKS 15-tka Bydgoszcz 0:1
Mecz o pierwsze miejsce w grupie i lepsza pozycje wyjściową do gier dnia następnego. Spotkanie, w którym graliśmy ładnie dla oka, mieliśmy dużą przewagę i kilka klarownych sytuacji bramkowych, niestety zakończony przegraną. Przegrana dała nam drugie miejsce w grupie.

Dzień drugi – gry finałowe, niedziela 07.12.2008

System gry w grupach finałowych: każdy z każdym

Grupa I  Grupa II
Wisła Kraków Zawisza Bydgoszcz
MOSP – JAGIELLONIA UKS/BKS 15-tka Bydgoszcz
Lech Poznań Lider Włocławek

Drużyny, które w tych grupach zajęły pierwsze miejsca grały w finale – meczu o I miejsce. Zespoły, które zajęły miejsca drugie grały w meczu o 3 miejsce, drużyny z trzecich miejsc klasyfikowane zostały na miejscach 5-6.

Wyniki MOSP-Jagiellonia Białystok w grupie finałowej:

MOSP Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków 2:2
Mecz,  którego początek ułożył nam się idealnie – od 2 minuty prowadziliśmy 1:0. Zaraz potem Wisła odpowiedziała bramką na 1:1, a my po krótkim czasie, w zamieszaniu w polu karnym zdobywamy bramkę i od 4 minuty spotkania prowadzimy 2:1. Od 5 minuty spotkania Wisła uzyskuje znaczna przewagę, a my bardzo skutecznie i ambitnie bronimy się. W tym czasie nie udaje się nam wyprowadzić żadnej kontry lub skutecznie zaatakować bramkę przeciwnika. Na 3 minuty przed końcem II połowy Wisła zdobywa wyrównującą bramkę.

MOSP Jagiellonia Białystok – Lech Poznań 3:0
Przystąpiliśmy do tego meczu znając wynik meczu Lech-Wisła 0:2. Żeby awansować do finału potrzebna było nam zwycięstwo różnicą trzech bramek. Więc wygraliśmy… 3:0. Mecz ten był popisem Damiana Grafowskiego, którego ambitna i dobra gra przyczyniła się znacząco do zwycięstwa. Decydującą o awansie do finału bramkę na 3 minuty przed końcem II połowy zdobył Szymusiuk Szymon.

FINAŁ

MOSP Jagiellonia Białystok – UKS/BKS 15-tka Bydgoszcz 0:0 karne 4:3
Spotkanie, z drużyną, z którą graliśmy poprzedniego dnia w grach grupowych i przegraliśmy z nią 1:0. Spotkanie to miało zupełnie inny przebieg niż rozegrane w grupie eliminacyjnej. W tym meczu to drużyna z Bydgoszczy częściej była w posiadaniu piłki i kilkakrotnie zagrażała naszej bramce, jednak na wysokości zadania stawał bramkarz lub obrońcy. Pierwsza połowa to nasza ambitna i mądra gra w obronie. Początek drugiej połowy to ponownie przewaga zespołu z Bydgoszczy, jednak zaraz potem to my przejęliśmy inicjatywę i kilkakrotnie składnymi akcjami całego zespołu zagroziliśmy bramce przeciwnika, jednak graliśmy bardzo nieskutecznie. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 0:0. O zwycięstwie decydowały rzuty karne (po trzy w serii, potem do błędu).  W serii zasadniczej obie drużyny strzeliły po trzy bramki. W czwartej serii bramkę dla MOSP – Jagiellonia zdobył Adrian Nowacki, a skuteczna obroną strzału wykazał się Damian Fiedorczuk i zwycięstwo MOSP Jagielloni stało się faktem.