Tur Bielsk Podlaski wreszcie wygrywa

koszykówka / Bielsk Podlaski 2008-12-21 22:28:48

Koszykarze Tura Bielsk Podlaski nareszcie zwyciężają! W dzisiejszym spotkaniu pewnie pokonali we własnej hali OSSM Sopot 101:75. Najskuteczniejszym zawodnikiem w szeregach bielszczan był Łukasz Kuczyński, który rzucił 26 punktów.

Ostatni raz Tur wygrał 8 listopada, kiedy pokonał AZS Olsztyn. Później nadeszła zła passa 5 porażek z rzędu, która na szczęście dziś została przerwana. O sukcesie zadecydowała pierwsza kwarta wygrana przez gospodarzy aż 20 punktami. Należy jednak wspomnieć, iż młodzi koszyakrze z Sopotu w sobotę skończyli udział w innym turnieju i na mecz z Turem jechali prosto z tych rozgrywek, toteż mogli odczuwać trudy wcześniejszych zmagań i co zapewne zaważyło o tak wysokiej porażce poniesionej na Podlasiu.

Tur Bielsk Podlaski - OSSM PZKosz Sopot 101:75 (38:18, 26:22, 23:19, 16:16)

Tur: A. Stolarz 6, D. Bylyniak 10 (2), Ł Kuczyński 26 (1), Ł. Kiluk 5 (1), T. Wilczewski 11 (1), M. Kazimierczyk 8, M. Wysocki 2, R. Bochenek 10, Ł Kaczanowski 4, K. Sulima 17 (3), K. Jóźwiuk 2

OSSM: A. Wensierski 2, D. Grujić 0, P. Podbielski 6, C. Majtyka 10, D. Szłapka 6, P. Ćwirko 0, B. Królikowski 21, P. Wojdyr 13 (1), D. Literski 7, P. Budziński 2, M. Rosiński 8