Suwalscy kierowcy pływają najlepiej

sporty wodne / Suwałki 2008-01-07 08:54:44

W sobotę 05 stycznia na pływalni OSiR odbyły się zawody pływackie Klubów Sportowych o Mistrzostwo Miasta Suwałki. Najlepsza okazała się drużyna Automobil Klubu.

Zawody przebiegały w sportowej i wesołej atmosferze na dystansie 50 m stylem dowolnym w dwóch kategoriach wiekowych do lat 15 i powyżej lat 15 kobiet i mężczyzn.

Indywidualnie w kategorii do lat 15:

Kobiety:

1. Śliwowska Dominika z czasem 00:42,77 zdobyła tytuł mistrzowski;
2. Dzienisiewicz Karolina z czasem 00:57,38 zdobyła tytuł wicemistrzowski.

Mężczyźni:

1. Mendak Maciej z czasem 00:32,10 zdobył tutuł mistrzowski;
2. Apalko Kacper z czasem 00:34,43 zdobył tytuł wicemistrzowski;
3. Jakubanis Oskar z czasem 01:22,43 zajął trzecie miejsce.

Męzczyźni:

1. Ciszewski Tomasz z czasem 00:30,40 zdobył tytuł mistrzowski;
2. Kapliński Miłosz z czasem 00:31,55 zdobył tytuł wicemistrzowski;
3. Trocki Rafał z czasem 00:34,83 zajął trzecie miejsce.

Klasyfikacja druzynowa na podstawie czasu sztafety 4x50m stylem dowolnym:

1.Tytuł Mistrza Miasta Suwałki klubów sportowych i pamiątkowy Puchar zdobyła druzyna AUTOMOBIL KLUBU, która uzyskała czas 02:32,26;

2.Tytuł Wice Mistrza Miasta Suwałki klubów sportowych i pamiątkowy Puchar zdobyła druzyna SPARTAKUS, która uzyskała czas 02:42,62;

3.Trzecie miejsce w zawodach i pamiątkowy Puchar zdobyła druzyna WIGRY SUWAŁKI, która uzyskała czas 03:01,69.

źródło: suwalki.info