Żubry Białystok - Resovia Rzeszów 81:70

koszykówka / Białystok 2009-01-10 20:25:12

Koszykarze Żubrów Białystok zgodnie z oczekiwaniami pokonali we własnej hali najsłabszą drużynę I ligi, Resovię Rzeszów 81:70.

Gospodarze przez pierwsze dwie kwarty nie potrafili pokazać swojej wyższości nad rywalem. Dopiero w drugiej połowie spotkania białostoczanie odskoczyli rywalom na kilka punktów i "dowieźli" bezpieczny wynik do końca meczu. Najskuteczniejszym zawodnikiem w szeregach był Andrzej Misiewicz, który rzucił 21 punktów.

Żubry Białystok - Resovia Rzeszów 81:70 (14:14, 20:19, 27:20, 20:17)

Żubry: Andrzej Misiewicz 21, Piotr Jagoda 11, Piotr Brzozowski 9, Rafał Kulikowski 8, Kamil Zakrzewski 8, Arkadiusz Zabielski 8, Tomasz Kujawa 6, Mariusz Rapucha 6, Artur Busz 4.

Resovia: Sebastian Balcerzak 18, Grzegorz Małecki 17, Tomasz Włodarczyk 15, Paweł Rynkiewicz 9, Sebastian Biela 5, Jaromir Szpyrka 4, Mateusz Dworak 2.