Elana Toruń - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1

piłka nożna / Toruń 2009-01-22 00:54:47

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Toruniu zespół Ruchu Wysokie Mazowieckie zremisował z drugoligową Elaną Toruń 1:1.

Zespół "Mlecznych" prowadzenie objął w 50. minucie po bramce Grzegorza Jóźwiaka, natomiast bramkę wyrównującą zdobył Bartłomiej Kowalski, który w 69. minucie pewnie wyegzekwował rzut karny. W drużynie Elany wystąpił testowany Robert Styranowski, który w sezonie 2007/08 występował w Ruchu.

Było to drugie spotkanie sparingowe rozegrane przez zespół Piotra Zajączkowskiego podczas zgrupowania w Ciechocinku. W pierwszej grze kontrolnej piłkarze z Wysokiego Mazowieckiego pokonali trzecioligowy Zdrój Ciechocinek 3:0.

W czwartek Ruch Wysokie Mazowieckie rozegra kolejny sparing w Toruniu, tym razem przeciwnikiem będzie Unia Janikowo.

Elana Toruń: (I połowa) Kryszak - M. Kowalczyk, A. Kowalczyk, Czarnecki, Woroniecki, Charzewski, Młodzieniak, Grube, Marcinkowski, Bilski, Lubieński. (II połowa) Łopatowicz - Kowalski, Świderek, Wróbel, Artur Kowalczyk, Zamiatowski, Atanacković, Czarnecki, Zamara, Wierstak, Styranowski.

Ruch Wysokie Mazowieckie: (I połowa) Holewiński - Galiński, Zalewski, Jurkowski, Faszczewski - Trzaskalski, Żaglewski, Kachniarz, Janik - Bzdęga, Żuberek. (II połowa) Sandomierski - Jóźwiak, Kołłątaj, Pracz, Szczepanik - Karwacki, Jegliński, Popławski, Kołodziejczyk - Kobeszko, Jakuszewski.

źródło: Elana Toruń