Kolejna wysoka porażka ŁKS Łomża

piłka nożna / Wolbrom 2009-04-18 18:20:33

Przebój Wolbrom nie dał żadnych szans młodemu zespołowi z Łomży i pewnie pokonał na własnym boisku ŁKS 5:0 w meczu 25. kolejki II ligi.

Wynik otworzył w 10. minucie meczu Damian Lickiewicz. Po 20. minutach było już 2:0 dla gospodarzy a na listę strzelców wpisał się Robert Kuta i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część tego pojedynku. Po przerwie Kuta zdobył swojego drugiego gola, co miało miejsce w 62. minucie meczu. Kilka chwil później broniący bramki łomżan Kuzia wyjmował piłkę z sieci po raz czwarty, gdyż pokonał go Dariusz Mielec. Wynik na 5:0 w 82. minucie ustalił Artur Szlęzak.

Przebój Wolbrom - ŁKS Łomża 5:0

Bramki: 1:0 - Lickiewicz [10], 2:0 - Kuta [20], 3:0 - Kuta [62], 4:0 - Mielec [64], 5:0 - Szlęzak [82].

ŁKS: Kuzia - Żelechowski, Urban, Cychol, Dembski, Walendziewski, Trzaska, Mateusz Sowa, Maciej Sowa (46. Płatuński), Remiszewski (64. Lipiński), Laskowski.