Niedziela w IV lidze

piłka nożna 2009-06-07 15:16:02

W niedzielne popołudnie rozegrane zostało sześć kolejnych spotkań w ramach 28. kolejki IV ligi podlaskiej. W pierwszym z nich Piast Białystok pokonał przed własną publicznością Pomorzankę Sejny 6:1.

Znicz Suraż pokonał przed własną publicznością niżej notowany zespół Kolejarza Czeremcha 2:1, a Wissa Szczuczyn wywiozła komplet punktów z Tykocina, gdzie wygrała 3:2 (2:1) z miejscowym Hetmanem.

Skandalem zakończyło się spotkanie pomiędzy Dębem Dąbrowa Białostocka, a KS Michałowo. Mecz został przerwany w 56. minucie z powodu znieważenia arbitra przez jednego z graczy z Dąbrowy Białostockiej. Arbiter został opluty i bezpośrednio po tym incydencie postanowił zakończyć spotkanie.

Gryf Gródek podzielił się punktami z Puszczą Hajnówka po bezbramkowym remisie.

Wyniki niedzielnych spotkań 28. kolejki IV ligi:

• Piast Białystok - Pomorzanka Sejny 6:1
  • Hetman Tykocin - Wissa Szczuczyn 2:3 (1:2)
  • Znicz Suraż - Kolejarz Czeremcha 2:1
  • Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Michałowo 0:3 - walkower (mecz przerwany w 56. minucie)
  • Gryf Gródek - Puszcza Hajnówka 0:0
  • Skra Wizna - Iskra Narew 3:0 - walkower