Juniorzy Młodsi Olimpii Zambrów wywalczyli złoto

piłka nożna / Zambrów 2008-01-26 17:48:12

Dobra wiadomość dla kibiców zambrowskiej Olimpii. W dniach 19-25 stycznia 2008 r. w Szczytnie drużyna Juniora Młodszego Olimpii Zambrów wywalczyła I miejsce w kategorii U15 w Międzynarodowym Młodzieżowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej SADIDA CUP 2008.

Podopieczni Zbigniewa Stańczyka przywieźli wczoraj wieczorem do Zambrowa wspaniały puchar oraz komplet strojów sportowych.

Najlepszym Zawodnikiem i jednocześnie najlepszym strzelcem całego turnieju został Przemysław Jastrzębski z zambrowskich juniorów. Przemek podczas całego turnieju zdobył w sumie 25 bramek.

W turnieju udział brały drużyny z Polski, Litwy, Ukrainy i Rosji. W kategorii U15 rywalizowało 13 drużyn.
W ramach tego samego turnieju druga drużyna Olimpii w kategorii U17 zajęła 5. miejsce, na 12 zespołów rywalizujących w tej kategorii.

Gratulujemy Juniorom Młodszym i ich trenerowi - Zbigniewowi Stańczykowi.