Pogoń Łapy - KS Sokoły 10:2 (3:1)

piłka nożna / Łapy 2009-08-02 18:04:03

W ostatnim spotkaniu sparingowym przed inauguracją sezonu 2009/2010 Pogoń Łapy wygrała przed własną publicznością z występującą dwie klasy rozgrywkowe niżej ekipą KS Sokoły 10:2 (3:1).

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła po dwudziestu minutach gry, a jej nieszczęśliwym strzelcem był golkiper zespołu z Sokołów. Bramka samobójcza padła po dośrodkowaniu jednego z łapian i niefortunnej interwencji bramkarza. Zaledwie pięć minut potrzebował Kamil Stanisławski, aby piłka ponownie zatrzepotała w siatce zespołu KS Sokoły.

W 35. minucie błąd popełniła defensywa Pogoni, a piłkę do bramki strzeżonej przez Artura Łapińskiego wpakował Lisowski. Siedem minut później po raz drugi na listę strzelców wpisał się Kamil Stanisławski.

W 58. minucie mieliśmy już 4:1 dla Pogoni, a strzelcem czwartej bramki okazał się Markowski, który swoje kolejne trafienie dołożył dokładnie dwadzieścia minut później. Końcówka meczu to popis występującego ostatnio w Olimpii Zambrów Łukasza Krawczyka, który w odstępie niespełna 25 minut wpisywał się na listę strzelców czterokrotnie. W międzyczasie festiwalu strzeleckiego, który urządził sobie "Krawiec" bramkę dla Pogoni zdobył Kamil Makowski. Zespół KS Sokoły zdołał zdobyć jeszcze drugą bramkę, która padła w 69. minucie za sprawą Kurzyny.

? samobójcza 20', Stanisławski 25', 42', Markowski 58', 78', Krawczyk 67', 70', 87', 89', Makowski 83' - Lisowski 35', Kurzyna 69'.

Pogoń: A. Łapiński, Halicki, Gąsowski, Ptaszyński, Sipko, Czarnowski, Grzanka, Miłosiewicz, Krawczyk, Stanisławski, Hryniuk. Na zmiany wchodzili: H. Łapiński, Leśniewski, Komenda, Makowski, Markowski.

Na podstawie: pogon.lapy.prv.pl