Dobry występ młodych lekkoatletów z Podlasia

inne sporty / Podlasie 2008-01-27 22:49:11

Dobrze wypadki młodzi Podlasianie na mistrzostwach Polski juniorów które miały miejsce w mijający weekend w Spale. Najwyższe podium zdobył młody zawodnik UKS 19 Bojary Białystok występujący w klasie juniorów młodszych Michał Korzeniecki. Młody białostoczanin zwyciężył w biegu na 60 metrów przez płotki z czasem 7,92 sekundy.

Również dobrze w tej samej konkurencji zaprezentowała się Karolina Charyło z Podlasia Białystok. Zdobyła w swojej kategorii wiekowej brązowy medal. Dobrze wypadli również w biegu na 60 metrów wśród juniorów młodszych Grzegorz Kossakowski i Klaudia Konopko. Pierwszy z czasem 7,07 a druga z 7,94 s. zdobyli srebrne medale w swojej kategorii wiekowej.

Brązowy w biegu na 800 m zdobyła juniorka starsza Magdalena Stankiewicz (wynik: 2:13,18 min). Na dystansie 400 metrów brąz przypadł także juniorce starszej Paulinie Korzenieckiej (58,32 s) z ŁKS-u Łomża. Odnotować jeszcze należy dobry start Szymona Michałowskiego, który zajął 5 miejsce w skoku wzwyż w kategorii juniorów starszych.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobrych wyników i życzymy dużo wytrwałości w dalszej pracy.

źródło: gazeta.pl