Wyniki 2. kolejki KOS

piłka nożna 2009-08-17 17:30:46

W sobotę i niedzielę rozegrana została 2. kolejka Klasy Okręgowej Seniorów. Najwięcej bramek padło w Wiźnie i Narwii, gdzie swoje spotkania wygrały zespoły przyjezdnych.

W drugiej kolejce ligi okręgowej nie zabrakło gradu goli, emocjonujących spotkań i rozstrzygnięć w ostatnich sekundach meczu.

Skra Wizna musiała przed własną publicznością uznać wyższość KS Wasilków, który pokonał ją 7:0 (2:0). Polonia Raczki pokonała w wyjazdowym spotkaniu Iskrę Narew 5:2 (4:0) i identycznie jak KS Wasilków ma na swoim koncie komplet punktów.

Swój mecz przegrały rezerwy łapskiej Pogoni, które u siebie poległy w konfrontacji z Magnatem Juchnowiec 0:2 (0:0). Obie bramki dla Magnata zdobył w drugiej połowie meczu Michał Chodorowski. Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła Sparta 1951 Szepietowo, która wygrała z Perspektywą Łomża 3:2 (2:0). Gospodarze prowadzili już 2:0, ale goście z Łomży zdołali wyrównać w 67. minucie, czym podrażnili gospodarzy, którzy jeszcze w tej samej minucie strzelili bramkę decydującą o losach spotkania.

Minimalne zwycięstwa odniosły Forty Piątnica i Korona Dobrzyniewo, które pokonały odpowiednio KS Sokoły i GKS Kleosin. Zaskoczeniem był rezultat, który udało się osiągnąć drugiej drużynie Sokoła Sokółka. Sokółczanie bez najmniejszych problemów poradzili sobie z Pomorzanką Sejny, z którą wygrali 5:0 (3:0).