Sparing: Jaga vs ŁKS Łomża 2:0

piłka nożna / Białystok 2008-01-30 14:11:45

Jagiellonia Białystok w pierwszym z dwóch zaplanowanych na dzisiaj sparingów pokonała ŁKS Łomżę 2 do 0. Mecz odbył sie na boisku MOSP-u przy ulicy Świętokrzyskiej. Jagiellonia zagrała dość dobrze, kontrolując przebieg spotkania. ŁKS robił co był w ich mocy lecz wszystkie ich akcje był szybko rozbijane przez dobrze ustawionych obrońców Jagi.

Zdobywcą pierwszej bramki okazał się Jacek Falkowski, który celnym strzałem umieścił piłkę w siatce ŁKS-u, a była to minuta 20. Jedenaście minut później po wrzutce w pole karne Mariusz Marczak zdobył kolejnego gola. W drugiej połowie nie było już widać takiego zapału w obu drużynach, a gra toczył się przeważnie na środku boiska. Jagiellonia w tym meczu wystąpiła w następującym składzie: Kudrycki - Aleksandrowicz, Johnatan, Everton, Wasiluk - Niedziela, Marczak, Falkowski, Sokołowski - Janik, Truszkowski.

Jak można się spodziewać w wieczornym sparingu który jest zaplanowany na 17:45 wystąpią piłkarze z pierwszego zespołu

autor: Michał Kardasz