Klęska Freskovity w Niecieczy

piłka nożna / Nieciecza 2009-09-06 18:06:12

LZS Nieciecza udowodnił dziś, że mimo iż jest tegorocznym beniamnikiem II ligi, to będzie się liczył w walce o najwyższe cele. Przekonała się dziś o tym Freskovita Wysokie Mazowieckie, która przegrała na wyjeździe z tą drużyną aż 1:4...

Pierwsza połowa była wyrównana. Oba zespoły stworzyły sobie po kilka niezłych okazji do zdobycia bramki, ale w większości przypadków piłka mijała bramkę rywali. Goście zdołali wyjść na prowadzenie w ostatnich sekundach pierwszej części gry. Prostopadłą piłkę do Bzdęgi zagrał Żaglewski, napastnik "Mlecznych" uderzył na bramkę, lecz skutecznie interweniował Norbert Baran. Na szczęście dla Freskovity przy tej interwencji piłka odskoczyła golkerowi LZS-u i Twardowski z najbliższej odległości posłał piłkę do siatki.

W 52. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Strzał głową oddał wprowadzony chwilę wcześniej z ławki rezerwowych Mateusz Leśniowski i Holewiński musiał wyjmować piłkę z sieci. W 65. minucie było już 2:1 dla Niecieczy. Z rzutu wolnego strzelił Prokop, piłkę przed siebie sparował bramkarz "Mlecznych", do futbolówki dobiegł Paweł Smółka i głową skierował piłkę do bramki. Ten sam gracz wpisał się na liste strzelców w 80. minucie. po tym jak dostał idealne podanie od Cygnara. Goście wiedzieli, że dziś nie wywiozą z Małopolski zdobyczy punktowej i pod koniec meczu dali sobie strzelić jeszcze jedną bramkę. Zespołową akcję wykończył rezerwowy, Sebastian Ryguła i LZS wygrał z Freskovitą aż 4:1.

LZS Nieciecza - Freskovita Wysokie Mazowieckie 4:1 (0:1)

Bramki: 0:1 - Twardowski [45+2], 1:1 - Leśniowski [52], 2:1 - Smółka[65], 3:1 - Smółka [80], 4:1 - Ryguła [89].