Wyniki sobotnich spotkań IV ligi

piłka nożna 2009-09-12 21:57:18

W sobotę rozegrano sześć z ośmiu spotkań w ramach 7. kolejki IV ligi podlaskiej. W rozegranym najwcześniej spotkaniu Piast Białystok uległ w Wasilkowie ŁKSowi Łomża 0:1 (0:0).

Zespół liderującego KS Michałowo złapał zadyszkę i przegrał drugi mecz na przestrzeni trzech ostatnich kolejek. W sobotę lepsza od dotychczasowego lidera okazała się Rudnia Zabłudów, która przed własną publicznością pokonała gości 2:0 (1:0).

Wysokie zwycięstwo odnotowała Pomorzanka Sejny, która pokonała u siebie Puszczę Hajnówka 6:3. W innym spotkaniu Sparta Augustów pokonała Hetmana Tykocin 1:0, a zwycięską bramkę dla augustowian zdobył Chabasiński.

Cenne zwycięstwo zapisała na swoim koncie ekipa Gryfa Gródek, która na własnej murawie poradziła sobie z Włókniarzem Białystok. Gospodarze prowadzili już po 10. minutach po bramce Tomasza Dzierzgowskiego, a kolejne trafienie w 61. minucie dołożył Jan Łotysz. Piłkarze Włókniarza zdobyli w 84. minucie bramkę kontaktową na którą Gryf odpowiedział trafieniem Jarosława Atremiuka z 94. minuty meczu.