7. kolejka Klasy Okręgowej - wyniki

piłka nożna 2009-09-13 22:55:43

W 7. kolejce klasy okręgowej doszło do kilku zaskakujących rezultatów. Punkty straciły takie zespoły jak Wasilków, Sparta Szepietowo czy rezerwy Sokoła Sokółka.

Już w sobotę w doszło do ciekawych rozstrzygnięć. Narew Choroszcz pokonała wyżej klasyfikowaną Spartę Szepietowo, zaś Sokół II nie zdołał wygrać na wyjeździe z ligowym outsiderem z Narwi. W niedzielę najciekawiej zapowiadało się spotkanie KS Wasilków z Magnatem. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli podopieczni trenera Ambrożeja, którzy są obecnie wiceliderami rozgrywek. Liderem nadal pozostaje LZS Narewka, która tym razem nie dała szans KS Sokołom strzelając im 3 gole. Emocji nie brakowało w derbach ziemi łomżyńskiej. Perspektywa po emocjonującym meczu pokonała Forty Piątnica 5:3. Gospodarze wygrywali do przerwy aż 4:0, jednak w drugiej połowie mocno się rozluźnili i do samego końca musieli walczyć o "dowiezienie" zwycięstwa.