Sobota w IV lidze

piłka nożna 2009-09-19 18:54:10

W sobotę rozegranych zostało pięć spotkań w ramach 7. kolejki IV ligi podlaskiej. Dobrze spisująca się w tym sezonie Wissa nie dała szans Gryfowi Gródek i na swoim boisku wygrała aż 5:1. Cenne zwycięstwo odniosła Sparta Augustów, która pokonała na wyjeździe Kolejarza Czeremcha 1:0.

Na prowadzenie Hetmana Białystok w pojedynku z Hetmanem Tykocin wyprowadził w 30. minucie Konrad Osek, a do wyrównania w 74. minucie doprowadził Łukasz Andzielewicz. Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale swoje sytuacje mieli zarówno piłkarze gospodarzy, jak i gości. Fakt, że w tym spotkaniu nie padło więcej goli "zawdzięczamy" nieskuteczności zawodników formacji ofensywnych. Więcej o meczu możesz przeczytać klikając tutaj, natomiast w tym miejscu obejrzysz fotorelację z meczu.

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Włókniarza Białystok z Rudnią Zabłudów. Wysoko sklasyfikowani goście rozczarowali i wcale nie prezentowali się lepiej od zajmującego 12. pozycję Włókniarza Białystok. Fotorelacja ze spotkania dostępna jest w naszej galerii zdjęć, a konkretniej tutaj.

Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotowała ekipa Sparty Augustów, która wydawałoby się powoli odradza się i przy odrobinie chęci mogłaby włączyć się w walkę o awans do III ligi. Strzelcem zwycięskiej bramki w konfrontacji z Kolejarzem Czeremcha był Michał Sobolewski.