Olimpia Zambrów vs Orzeł Kolno 1:1

piłka nożna / Zambrów 2008-01-31 09:50:56

W meczu sparingowym rozegranym na bocznym boisku w Zambrowie nasza drużyna zremisowała 1:1 z trzecioligowym Orłem Kolno. Bramkę dla Olimpii Zambrów zdobył Jarosław Modzelewski w 35. minucie spotkania. Remis gościom zapewnił Robert Brzeziński w 70. minucie.

Olimpia Zambrów: Trudnos - Lis, Tomaszewski, Wołyniec, Fiedorczuk - Twarowski, Modzelewski, Kapelewski, Olszewski - Kowalczyk, Jastrzębski.

Na zmiany wchodzili: Paweł Gosk, Mariusz Piszczatowski oraz Kamil Stanisławski.

Orzeł Kolno: Kostuch - Łachacz, Ossowski, Prusinowski, Bagiński, Krzywda, Sielawa, Wszeborowski, Kiełczewski, Sawko, Solecki.

Spotkanie sędziował Janusz Brokowski z Zambrowa. Następnym sparingpartnerem Olimpii Zambrów będzie Podlasie Sokołów Podlaski. Spotkanie zaplanowano na najbliższą niedzielę - 3 lutego o godzinie 12:00.