Wygrana "Słonecznych", porażka Heliosa

piłka nożna / Chojnice, Białystok 2009-10-11 14:56:25

Futsaliści MOKS Słoneczny Stok Białystok odnieśli kolejne zwycięstwo w I lidze. Podopieczni Konrada Lewończuka pokonali we własnej hali ekipę KS Mosina 2:0 (0:0) i po raz drugi z rzędu zgarnęli komplet punktów.

O wiele gorzej poszło drugiej białostockiej ekipie wystepującej w tej samej lidze. Helios Elhurt Białystok pojechał na arcytrudny wyjazd do Chojnic, by mierzyć się ze spadkowiczem z ekstraklasy, zespołem Red Devils. Gospodarze wygrali z drużyną ze stolicy Podlasia 10:4, choć przerwy wynik był jeszcze sprawą otwartą, gdyż faworyci prowadzili 3:1. W drugiej połowie Czerwone Diabły pokazały jednak widowiskowy i skuteczny futsal strzelając przyjezdnym aż 7 bramek.