TS Żuraw Gniewino - Tur Bielsk Podlaski 84:66

koszykówka / Gniewino 2009-10-17 22:18:46

Koszykarze Tura Bielsk Podlaski przegrali na wyjeździe z zespołem TS Żuraw Gniewino 66:84. Była to już trzecia ligowa porażka zespołu z Podlasia w tym sezonie.

Pierwsza kwarta należała zdecydowanie do gospodarzy, któzy wygrali ją różnicą 14 punktów. Na drugą część gry bielszczanie wyszli bardziej zmobilizowani i wygrali w niej 22:12 niwelując stratę do rywala do 4 "oczek". W trzeciej kwarcie oba zespoły rzuciły po 17 punktów i losy spotkania miały się rozstrzygnąć w ostatniej odsłonie tego pojedynku. Niestety w czwartej partii zdecydowanie górą byli gracze Żurawia. Rzucili 27 punktów przy zaledwie 13 Tura i wygrali całe spotkanie 84:66.

TS Żuraw Gniewino - Tur Bielsk Podlaski 84:66 (28:14, 12:22, 17:17, 27:13)