ŁKS Łódź gromi Żubry Białystok

koszykówka / Łódź 2009-10-18 22:34:27

Wszystko wskazuje na to, że nawet utrzymanie w lidze może być wyzwaniem stojącym ponad możliwości graczy białostockich Żubrów. Dziś koszykarze ze stolicy Podlasia przegrali na wyjeździe z ŁKS-em Łódź aż 60:101.

Po dwóch porażkach w sercach kibiców i zawodników Żubrów były nadzieje, że po dwóch porażkach dziś zespół odbije się od dna ligowej tabeli. Okazja ku temu była bardzo dobra, gdyż pomimo grania na wyjeździe rywal także do tej pory nie zaznał jeszcze w tym sezonie smaku zwycięstwa.Już po pierwszej kwarcie gospodarze rozwiali wszelkie nadzieje białostoczan. Łodzianie wygrali ją różnicą 20 punktów i przez resztę spotkania grali na luzie. W drugiej kwarcie zwyciężyli 25:16 i schodzili na przerwę wygyrwając 54:25. Później systematycznie powiększali swoją przewagę wygrywając pozostałe dwie kwarty oraz całe spotkanie aż 101:60.

ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź - Żubry Białystok 101:60 (29:9, 25:16, 21:13, 26:22)