Tur przegrał... wygrany mecz

koszykówka / Piaseczno 2009-10-25 17:27:25

Rzadko się zdarzają takie spotkania, jak to które odbyło się dziś w Piasecznie. Koszykarze Tura Bielsk Podlaski po 2 kwartach prowadzili z KS Norgipsem 18 punktami, a mimo tego nie potrafili utrzymać tej przewagi do końca spotkania i ostatecznie przegrali 89:94.

Po pierwszej kwarcie bielszczanie wygrywali aż 35:15 i wydawać się mogło, że odniosą łatwe zwycięstwo. Druga odsłona była wyrównana i ostatecznie skończyła się jedynie dwupunktowym zwycięstwem gospodarzy. Niestety później było już tylko gorzej i zespół z Piaseczna mozolnie odrabiał punkty. Ostatnią kwartę wygrali 15 punktami i zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

KS Norgips Piaseczno - Tur Bielsk Podlaski 94:89 (15:35, 25:23, 29:21, 25:10)