MOKS remisuje z KS Gniezno

piłka nożna / Białystok 2009-10-25 21:39:59

Remisem 4:4 zakończyło się spotkanie I ligi futsalu pomiędzy MOKS Słoneczny Stok Białystok a KS Gniezno.Gospodarze na minutę przed końcem prowadzili jedną bramką, lecz nie zdołali utrzymać korzystnego dla siebie rezultatu do końca spotkania.

W pierwszej połowie oba zespoły zdołały zdobyć po jednej bramce, jednak warto podkreslić, że w tej części gry to goście byli stroną dominującą. Druga część spotkania była o wiele bardziej emocjonująca. Przyjezdni wyszli na prowadzenie za sprawą gola Mariusza Swaickiego. MOKS posiada wswoich szeregach doświadczonego Adriana Citkę. Gracz "Słonecznych" dwukrotnie pokonała bramkarza z Gniezna i było 3:2 dla białostoczan. Zaraz po wznowieniu gry na 3:3 stan meczu wyrównał w ekipie KS Gniezno Michał Góralski. Pod koniec meczu gola zdobyli gospodarze i gdy wydawało się, że to oni odniosą zwycięstwo na strzał z dystansu zdecydował się ponownie Góralski i pokonał Krzysztofa Gieniusza.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - KS Gniezno 4:4 (1:1)

Bramki dla MOKS: Citko x 2, Malinowski, Wasielewski - samobójcza

Bramki dla KS Gniezno: Góralski x 3, Sawicki