» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

IV liga, KOS, A klasa zagrają awansem dwie kolejki ligowe

piłka nożna 2009-10-26 21:32:21

Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o rozegraniu w listopadzie awansem dwóch kolejek ligowych z rundy wiosennej dla klas rozgrywkowych: IV liga, Klasa okręgowa i A Klasa.

Terminy rozgrywania spotkań z rundy wiosennej dla wyżej wymienionych lig:

IV liga. 16. kolejka 14-15.XI.
Sparta Augustów - Rudnia Zabłudów
Cresovia Siemiatycze - Włókniarz Białystok
ŁKS Łomża - Hetman Białystok
Kolejarz Czeremcha - Wissa Szczuczyn
Hetman Tykocin - Gryf Gródek
Znicz Suraż - Piast Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka - Pomorzanka Sejny
Puszcza Hajnówka - KS Michałowo

IV liga. 17. kolejka 21-22.XI.
Hetman Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka
Rudnia Zabłudów - Hetman Tykocin
Gryf Gródek - Kolejarz Czeremcha
Wissa Szczuczyn - Cresovia Siemiatycze
Włókniarz Białystok - Puszcza Hajnówka
KS Michałowo - ŁKS Łomża
Pomorzanka Sejny - Znicz Suraż
Piast Białystok - Sparta Augustów

Klasa okręgowa. 16. kolejka 14-15.XI.
Iskra Narew - Krypnianka Krypno
Skra Wizna - Forty Piątnica
Korona Dobrzyniewo - Magnat Juchnowiec
Sparta 1951 Szepietowo - KS Wasilków
Sokół II Sokółka - Perspektywa Łomża
Narew Choroszcz - Polonia Raczki
Pogoń II Łapy - LZS Narewka
KS Sokoły - GKS Kleosin

Klasa okręgowa 17. kolejka 21-22.XI.
Magnat Juchnowiec - Pogoń II Łapy
Krypnianka Krypno - Sokół II Sokółka
Perspektywa Łomża - Sparta 1951 Szepietowo
KS Wasilków - Skra Wizna
Forty Piątnica - KS Sokoły
GKS Kleosin - Korona Dobrzyniewo
LZS Narewka - Narew Choroszcz
Polonia Raczki - Iskra Narew

A klasa. 16. kolejka 14-15.XI .
Rospuda Filipów - KS UM Krynki
KS Śniadowo - Biebrza Goniądz
Sudovia Szudziałowo - BKS Jagiellonia Białystok
Tur II Bielsk Podlaski - Orlęta Czyżew
Krokus Dobrzyniówka - Podlasiak Knyszyn
Pogranicze Kuźnica Białostocka - Gieret Giby
Pionier Brańsk - COKiS Ciechanowiec
Skra Czarna Białostocka - Konar Kora Korycin

A klasa. 17. kolejka 21-22.XI.
BKS Jagiellonia Białystok - Pionier Brańsk
KS UM Krynki - Krokus Dobrzyniówka
Podlasiak Knyszyn - Tur II Bielsk Podlaski
Orlęta Czyżew - KS Śniadowo
Skra Czarna Białostocka - Biebrza Goniądz
Sudovia Studziałowo - Konar Kora Korycin
COKiS Ciechanowiec - Pogranicze Kuźnica Białostocka
Gieret Giby - Rospuda Filipów
 

żródło: podlaskizpn.org


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-05-21 00:08:15
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-19 13:06:57
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-29 10:50:07
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-23 19:00:01
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-05 14:56:33
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-22 13:06:44
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-11 13:45:24
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-04 05:44:06
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-20 12:56:35
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 00:20:21
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-07 03:29:25
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-12 03:58:34
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria