Koszykówka: Bielsk uległ Warszawie

koszykówka 2008-02-03 07:35:15

Niestety i tym razem nie udało się odnieść zwycięstwa dla Tura Bielsk Podlaski. Tym razem ich katem okazała się drużyna AZS-u z Warszawy pokonując Podlasian 76 do 92.

Pierwsza kwarta przez większość czasu była dość wyrównana, dopiero pod koniec warszawiacy zaczęli wychodzić na prowadzenie, aby ostatecznie wygrać tą kwartę 19-25. W kolejnej części meczu mimo iż zawodnicy z Bielska robili co mogli to AZS grał tak dobrze, że i ta kwarta w zupełności już należała do nich.

Po przerwie coś ruszyło w grze Tura, widać trener powiedział co sądzi o grze do tej pory. Bielszczanie zaczęli popełniać mniej błędów i zaczęli wykorzystywać więcej akcji pod koszem. Niestety jak się później okazało było to chwilowe odświeżenie gry koszykarzy z Bielska bo w ostatniej kwarcie powróciło wszytko do pierwotnego stanu i Podlasianie przegrali 76-92.