II liga: Sokół Aleksandrów Łódzki - Freskovita Wysokie M. 2:1 (2:1)

piłka nożna / Aleksandrów Łódzki 2009-10-30 17:34:28

Freskovita Wysokie Mazowieckie przegrała na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:2 w meczu 17. kolejki II ligi. Jedyne trafienie dla "Mlecznych" zanotował w tym spotkaniu Michał Twardowski.

Zawodnicy Sokoła bardzo dobrze rozpoczęli ten pojedynek i już w 5. minucie za sprawą trafnienia z ok. 10. metrów Konrada Tarkowskiego wyszli na prowadzenie. Po stracie bramki oście mieli przewagę, ale zdołali wyrównać dopiero po pół godzinie gry, gdy strzegącego bramki Simę pokonał Michał Twardowski. Gracze z Aleksandrowa Łódzkiego szybko pozbierali się po stracie gola i ruszyli do ataku. W 39. minucie błąd popełniła defensywa Freskovity, a najsprytniej w polu karnym zachował się Uche Obi i zdobył drugą bramkę sla Sokoła. W 63. minucie czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy Konrad Tarkowski. Niestety mimo gry do końca spotkania w liczebnej przewadze zawodnicy z Wysokiego Mazowieckia nie potrafili zdobyć choćby wyrównującej bramki i ostatecznie ulegli gospodarzom 1:2.

Sokół Aleksandrów Łódzki - Freskovita Wysokie Mazowieckie 2:1 (2:1).

Bramki: 1:0 - Konrad Tarkowski [5],  1:1 - Michał Twardowski [30], 2:1 - Samuel Uche Obi [39].

Sokół: Sima - Noga, Ziółkowski, Turek (90. Sessou), Kuklis - Obi (85. Woźniczak), Białek, Słyścio, Jałocha (71. Kukieła)  - Tarkowski, Świętosławski.

Freskovita: Holewiński - Czarnecki, Kołłątaj, Zalewski (74 Ambrożewicz), Bartkiewicz - Trzaskalski (60 Kobeszko), Jegliński, Żaglewski, Kołodziejczyk (68 Łukaszewski) - Twardowski, Bzdęga.

Żółte kartki: Ziołkowski, Noga, Białek, Słyścio, Tarkowski, Jałocha (Sokół), Trzaskalski, Twardowski, Bzdęga (Freskovita).

Czerwona kartka: Tarkowski (63, za drugą żółtą, Sokół).

Sędziował: Jacek Lis (Katowice).