» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

III liga podlasko-warmińsko-mazurska w statystyce

piłka nożna 2009-11-09 17:57:18

Po zakończeniu rundy jesiennej III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej postanowiliśmy dokonać krótkiego podsumowania i przedstawić Wam trochę ciekawostek dotychczących trzecioligowych rozgrywek.

Runda jesienna III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w statystyce

W 120 spotkaniach III ligi padły 324 bramki, co daje średnią 2,7 bramki na mecz. Gospodarze zdobyli 194 gole (60 %), natomiast goście 130 goli (40 %). Gospodarze wygrali 65 meczów (54 %), goście 29 meczów (24 %), padło 26 remisów (22 %).

Statystyki ogólne

Najwięcej bramek w meczu: Warmia Grajewo – Czarni Olecko 4:3 (11. kolejka), MKS Mielnik – Mazur Ełk 1:6 (15. kolejka)
Najwyższe zwycięstwo gospodarzy: Huragan Morąg – Czarni Olecko 6:0 (5. kolejka)
Najwyższe zwycięstwo gości: MKS Mielnik – Mazur Ełk 1:6 (15. kolejka)
Najwyższy remis: Promień Mońki – Start Działdowo 3:3 (10. kolejka)
Najwięcej zdobytych bramek: Sokół Sokółka – 33
Najmniej zdobytych bramek: Tur Bielsk Podlaski - 11
Najwięcej straconych bramek: Pogoń Łapy - 29
Najmniej straconych bramek: Sokół Sokółka - 6

Klasyfikacja strzelców III ligi po rundzie jesiennej

11 goli - Bartłomiej Wierzbicki (Mazur Ełk),
10 goli - Dzidosław Żuberek (Sokół Sokółka),
8 goli - Daniel Komorowski (Huragan Morąg), Piotr Żurawel (Motor Lubawa),
7 goli - Marcin Tomczak (Start Działdowo), Tomasz Tuttas (MKS Mielnik),
6 goli - Sebastian Gryka (Concordia Elbląg), Michał Mościński (Sokół Sokółka), Marcin Ogrodowczyk (Start Działdowo), Kamil Stanisławski (Pogoń Łapy), Marcin Szmurło (Tur Bielsk Podlaski),
5 goli - Łukasz Bagiński (Promień Mońki), Grzegorz Kiszło (Promień Mońki), Łukasz Kuśnierz (Mrągowia Mrągowo), Mariusz Machniak (Vęgoria Węgorzewo), Daniel Maliszewski (Vęgoria Węgorzewo), Piotr Pawluczuk (Warmia Grajewo), Piotr Piceluk (Motor Lubawa), Norbert Toczydłowski (Sokół Sokółka),
4 gole - Grzegorz Andrzejewski (Promień Mońki), Grzegorz Bierć (Czarni Olecko), Daniel Chiliński (Mrągowia Mrągowo), Jakub Golak (Mazur Ełk), Kamil Graczyk (Huragan Morąg), Rafał Kozikowski (Warmia Grajewo), Grzegorz Kulpaka (Huragan Morąg), Marcin Makowski (Orzeł Kolno), Mariusz Milczarek (Warmia Grajewo), Maksym Mirwa (Warmia Grajewo), Dariusz Prokop (Orzeł Kolno), Marcin Sawko (Orzeł Kolno),
3 gole - Piotr Andrzejewski (Sokół Sokółka), Arkadiusz Cichocki (Czarni Olecko), Adrian Citko (Olimpia Zambrów), Daniel Fiedorczuk (Olimpia Zambrów), Hubert Karwacki (Olimpia Zambrów), Wojciech Kowalczyk (Olimpia Zambrów), Michał Lepczak (Concordia Elbląg), Łukasz Michałowski (Motor Lubawa), Tomasz Osenkowski (Mrągowia Mrągowo), Tomasz Sambor (Concordia Elbląg), Jan Sidorowicz (Mazur Ełk), Marcin Strzeliński (Warmia Grajewo), Kamil Szarnecki (Czarni Olecko), Leszek Zawadzki (Promień Mońki),
2 gole - Jakub Andryszek (MKS Mielnik), Daniel Bogdanowicz (Czarni Olecko), Dariusz Brzyski (Concordia Elbląg), Sebastian Chrzanowski (Start Działdowo), Paweł Chwaszczewski (Mazur Ełk), Mateusz Czorniej (Huragan Morąg), Paweł Górski (Warmia Grajewo), Adrian Gudewicz (Czarni Olecko), Radosław Guzowski (Mazur Ełk), Piotr Hryniuk (Pogoń Łapy), Bazyli Jabłonowski (Motor Lubawa), Adrian Karankiewicz (Czarni Olecko), Michał Kopeć (Sokół Sokółka), George Kukoya Gilmore (Huragan Morąg), Łukasz Kul (Pogoń Łapy), Łukasz Kurta (Mrągowia Mrągowo), Krzysztof Machiński (Concordia Elbląg), Daniel Madej (Huragan Morąg), Adrian Markowski (Pogoń Łapy), Rafał Muczyński (Czarni Olecko), Dawid Paszkowski (Czarni Olecko), Łukasz Pawluczuk (MKS Mielnik), Michał Pierowicz (Mrągowia Mrągowo), Paweł Piesiecki (Olimpia Zambrów), Jakub Sierzputowski (Mrągowia Mrągowo), Karol Sipko (Pogoń Łapy), Kamil Wojtkielewicz (Sokół Sokółka), Michał Wołowik (Vęgoria Węgorzewo), Wojciech Zalewski (Sokół Sokółka),
1 gol - Marcin Arciszewski (Warmia Grajewo), Dariusz Boczko (Huragan Morąg), Robert Brzeziński (Orzeł Kolno), Mateusz Butkiewicz (Tur Bielsk Podlaski), Karol Car (Tur Bielsk Podlaski), Przemysław Czerwiński (Motor Lubawa), Karol Filipek (MKS Mielnik), Radosław Gąsiorowski (Czarni Olecko), Radosław Hawryluk (Olimpia Zambrów), Tomasz Jakubiec (MKS Mielnik), Kamil Jakubowski (Tur Bielsk Podlaski), Mateusz Jakubowski (Tur Bielsk Podlaski), Piotr Janik (Mazur Ełk), Dariusz Karski (Start Działdowo), Jarosław Kaszuba (Motor Lubawa), Tomasz Kiljańczyk (Sokół Sokółka), Krzysztof Koleśnik (Vęgoria Węgorzewo), Wojciech Kopytiuk (MKS Mielnik), Przemysław Koźlik (Promień Mońki), Łukasz Krawczyk (Pogoń Łapy), Mariusz Krech (Mrągowia Mrągowo), Marek Kulikowski (Promień Mońki), Maciej Leśniewski (Pogoń Łapy), Sławomir Lewicki (Orzeł Kolno), Paweł Łochnicki (Tur Bielsk Podlaski), Andriej Łomako (Sokół Sokółka), Paweł Matysiewicz (Warmia Grajewo), Kamil Mędrzycki (Huragan Morąg), Łukasz Minow (Pogoń Łapy), Jarosław Modzelewski (Olimpia Zambrów), Krzysztof Pieckowski (Start Działdowo), Andrzej Piotrkowski (Start Działdowo), Mariusz Piszczatowski (Olimpia Zambrów), Przemysław Płoszczuk (Huragan Morąg), Michał Ruszkiewicz (Mrągowia Mrągowo), Sewak Safarjan (Mazur Ełk), Tomasz Sielezin (Concordia Elbląg), Michał Skrobiński (Start Działdowo), Maciej Solecki (Orzeł Kolno), Krzysztof Sosnowski (Orzeł Kolno), Krzysztof Stelmaszek (Sokół Sokółka), Kamil Stupak (Mazur Ełk), Paweł Uszyński (MKS Mielnik), Michał Wasilewski (Czarni Olecko), Robert Wiśniewski (Mazur Ełk), Piotr Wobolewicz (Motor Lubawa), Łukasz Wójcik (Olimpia Zambrów), Maciej Zglenicki (Motor Lubawa).

Strzelcy w III lidze według zespołów

Concordia Elbląg: 6 - Sebastian Gryka, 3 - Michał Lepczak, Tomasz Sambor, 2 - Dariusz Brzyski, Krzysztof Machiński, 1 - Tomasz Sielezin
Czarni Olecko: 4 - Grzegorz Bierć, 3 - Arkadiusz Cichocki, Kamil Szarnecki, 2 - Daniel Bogdanowicz, Adrian Gudewicz, Adrian Karankiewicz, Rafał Muczyński, Dawid Paszkowski, 1 - Radosław Gąsiorowski, Michał Wasilewski
Huragan Morąg: 8 - Daniel Komorowski, 4 - Kamil Graczyk, Grzegorz Kulpaka, 2 - Mateusz Czorniej, George Kukoya Gilmore, Daniel Madej, 1 - Dariusz Boczko, Kamil Mędrzycki, Przemysław Płoszczuk
Mazur Ełk: 11 - Bartłomiej Wierzbicki, 4 - Jakub Golak, 3 - Jan Sidorowicz, 2 - Paweł Chwaszczewski, Radosław Guzowski, 1 - Piotr Janik, Sewak Safarjan, Kamil Stupak, Robert Wiśniewski
MKS Mielnik: 7 - Tomasz Tuttas, 2 - Jakub Andryszek, Łukasz Pawluczuk, 1 - Karol Filipek, Tomasz Jakubiec, Wojciech Kopytiuk, Paweł Uszyński
Motor Lubawa: 8 - Piotr Żurawel, 5 - Piotr Piceluk, 3 - Łukasz Michałowski, 2 - Bazyli Jabłonowski, 1 - Przemysław Czerwiński, Jarosław Kaszuba, Piotr Wobolewicz, Maciej Zglenicki
Mrągowia Mrągowo: 5 - Łukasz Kuśnierz, 4 - Daniel Chiliński, 3 - Tomasz Osenkowski, 2 - Łukasz Kurta, Michał Pierowicz, Jakub Sierzputowski, 1 - Mariusz Krech, Michał Ruszkiewicz
Olimpia Zambrów: 3 - Adrian Citko, Daniel Fiedorczuk, Hubert Karwacki, Wojciech Kowalczyk, 2 - Paweł Piesiecki, 1 - Radosław Hawryluk, Jarosław Modzelewski, Mariusz Piszczatowski, Łukasz Wójcik
Orzeł Kolno: 4 - Marcin Makowski, Dariusz Prokop, Marcin Sawko, 1 - Robert Brzeziński, Sławomir Lewicki, Maciej Solecki, Krzysztof Sosnowski
Pogoń Łapy: 6 - Kamil Stanisławski, 2 - Piotr Hryniuk, Łukasz Kul, Adrian Markowski, Karol Sipko, 1 - Łukasz Krawczyk, Maciej Leśniewski, Łukasz Minow
Promień Mońki: 5 - Łukasz Bagiński, Grzegorz Kiszło, 4 - Grzegorz Andrzejewski, 3 - Leszek Zawadzki, 1 - Przemysław Koźlik, Marek Kulikowski
Sokół Sokółka: 10 - Dzidosław Żuberek, 6 - Michał Mościński, 5 - Norbert Toczydłowski, 3 - Piotr Andrzejewski, 2 - Michał Kopeć, Kamil Wojtkielewicz, Wojciech Zalewski, 1 - Tomasz Kiljańczyk, Andriej Łomako, Krzysztof Stelmaszek
Start Działdowo: 7 - Marcin Tomczak, 6 - Marcin Ogrodowczyk, 2 - Sebastian Chrzanowski, 1 - Dariusz Karski, Krzysztof Pieckowski, Andrzej Piotrkowski, Michał Skrobiński
Tur Bielsk Podlaski: 6 - Marcin Szmurło, 1 - Mateusz Butkiewicz, Karol Car, Kamil Jakubowski, Mateusz Jakubowski, Paweł Łochnicki
Vęgoria Węgorzewo: 5 - Mariusz Machniak, Daniel Maliszewski, 2 - Michał Wołowik, 1 - Krzysztof Koleśnik
Warmia Grajewo: 5 - Piotr Pawluczuk, 4 - Rafał Kozikowski, Mariusz Milczarek, Maksym Mirwa, 3 - Marcin Strzeliński, 2 - Paweł Górski, 1 - Marcin Arciszewski, Paweł Matysiewicz

Gole z rzutów karnych

  • Dzidosław Żuberek (Sokół Sokółka) – 4
  • Michał Mościński (Sokół Sokółka) – 2
  • Grzegorz Kulpaka (Huragan Morąg) – 2
  • Łukasz Michałowski (Motor Lubawa) – 2
  • Marcin Tomczak (Start Działdowo) – 2
  • Jan Sidorowicz (Mazur Ełk) – 2
  • Karol Sipko (Pogoń Łapy) – 2
  • Michał Lepczak (Concordia Elbląg) – 2
  • Radosław Gąsiorowski (Czarni Olecko) – 1
  • Michał Kościuczuk (Czarni Olecko) – 1
  • Tomasz Osenkowski (Mrągowia Mrągowo) – 1
  • Łukasz Kuśnierz (Mrągowia Mrągowo) – 1
  • Łukasz Bagiński (Promień Mońki) – 1
  • Grzegorz Kiszło (Promień Mońki) – 1
  • Mateusz Bogdanowicz (MKS Mielnik) - 1
  • Radosław Guzowski (Mazur Ełk) – 1
  • Piotr Janik (Mazur Ełk) – 1
  • Kamil Graczyk (Huragan Morąg) – 1
  • Piotr Pawluczuk (Warmia Grajewo) – 1
  • Maksym Mirwa (Warmia Grajewo) – 1

Gole samobójcze

  • Michał Pierowicz (Mrągowia Mrągowo) – 1
  • Jakub Prusik (Mrągowia Mrągowo) - 1
  • Bartosz Kobrzyniecki (Promień Mońki) – 1
  • Jakub Dańko (Vęgoria Węgorzewo) – 1
  • Piotr Sokołowski (Orzeł Kolno) – 1

Liczba wykorzystanych karnych według drużyn

  • Sokół Sokółka – 6
  • Mazur Ełk - 4
  • Huragan Morąg – 3
  • Motor Lubawa – 2
  • Start Działdowo – 2
  • Pogoń Łapy – 2
  • Concordia Elbląg – 2
  • Czarni Olecko – 2
  • Mrągowia Mrągowo – 2
  • Promień Mońki – 2
  • Warmia Grajewo - 2
  • MKS Mielnik - 1

Tabela III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej po rundzie jesiennej

Lp. Nazwa M Pkt Z R P Bramki
1. Sokół Sokółka 15 41 13 2 0 33:6
2. Warmia Grajewo 15 28 8 4 3 25:16
3. Huragan Morąg 15 24 6 6 3 26:12
4. Motor Lubawa 15 24 7 3 5 22:23
5. Czarni Olecko 15 23 7 2 6 23:23
6. Mrągowia Mrągowo 15 23 7 2 6 20:18
7. Olimpia Zambrów 15 21 6 3 6 18:21
8. Start Działdowo 15 20 5 5 5 19:19
9. Concordia Elbląg 15 20 6 2 7 18:19
10. Orzeł Kolno 15 19 5 4 6 17:19
11. Promień Mońki 15 18 5 3 7 20:24
12. Mazur Ełk 15 18 5 3 7 26:28
13. Tur Bielsk Podlaski 15 15 5 0 10 11:18
14. MKS Mielnik 15 14 3 5 7 16:26
15. Vęgoria Węgorzewo 15 14 3 5 7 13:23
16. Pogoń Łapy 15 12 3 3 9 17:29

W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-04-10 08:43:38
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-01 14:34:37
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-15 13:09:36
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-07 15:54:21
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-24 14:51:34
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-16 21:52:06
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-11 12:59:22
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-18 16:04:55
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-24 19:29:17
    46.229.164.99

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria