Ślepsk Suwałki - Joker Piła 3:0

koszykówka / Suwałki 2009-11-14 22:18:37

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli w 6. kolejce I ligi siatkarze Ślepska Suwałki. Podopieczni trenera Adama Aleksandrowicza pewnie pokonali we własnej hali wyżej notowany zespół Joker Piła 3:0.

Przez cały pierwszy set gra była bardzo wyrównana i toczyła się punkt za punkt. Przy remisie po 20 wiatru w żagle nabrali gospodarze i zdołali zdobyć 4 "oczka" z rzędu. Przyjezdni nie potrafili pozbierać się po takim ciosie i ostatecznie suwalczanie wygrali 25:21. W drugiej odsłonie jeszcze lepiej zagrali gracze Ślepska. Na pierwszą przerwę techniczną schodzili prowadząc dwoma, zaś na drugą sześcioma punktami (8:6 i 16:10). Do końca tej partii gospodarze nie dali już sobie wydrzeć wygranej i po raz kolejny zwyciężyli - po raz kolejny do 21.

Trzeci set  to ponownie bardzo wyrównana gra, w której oba zespoły potrafiły odskakiwać rywalom tylko na jeden punkt. W drugiej przerwie technicznej zawodnicy Ślepska dokładnie wysłuchali wskazówek swojego szkoleniowca i po raz kolejny w tym spotkaniu zagrali skuteczniej niż przeciwnicy. Po skutecznych atakach wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, której nie oddali już do końca i wygrali 25:23 i całe spotkanie 3:0 odnosząc tym samym swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Ślepsk Suwałki - Joker Piła 3:0 (25:21, 25:21, 25:23)