Tur Bielsk Podlaski - Piotrówka Radom 55:100

koszykówka / Bielsk Podlaski 2008-02-07 08:46:08

Niestety nie udało się dla Tura Bielski Podlaski przełamać długiej serii meczów bez zwycięstwa. Tym razem bielszczanie przegrali z Piotrówką Radom 55 do 100. Wynik, który padł był jak najbardziej sprawiedliwy. Od pierwszych minut meczu było widać{more} że przyjezdni pogrywają lepiej i o zwycięstwo będzie dziś bardzo, bardzo trudno. Po meczu trener Tura był mocno zakłopotany, gdyż bielszczanie bardzo dawno nie przegrali, aż tak mocno.

Pierwsza kwarta zaczęła się od ataków radomian. Tur starał się bronić, lecz nie udawało im się to tak dobrze jak dla przyjezdnych. Bielszczanie popełniali za dużo błędów, nie potrafili skutecznie zaatakować bez czego zwycięstwo w tym meczu było nie możliwe. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 17:23 Druga tura była kontynuacją tragicznej postawy Tura. Gospodarze dalej robili dziecinne błędy, a zawodnicy Piotrkówki dokładnie to punktowali, wygrywając pierwszą połowę 10:29

Druga połowa miała być lepsza. Przynajmniej w pierwszych minutach takie wrażenie zrobiła gra gospodarzy. Niestety taka gra trwała tylko parę pierwszych minut i nic więcej. Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 13:18

Ostatnia kwarta meczu była tylko formalnością. Bielszczanie w tej części spotkania nie poprawili swojej gry a raczej czekali kiedy zatrąbi klakson informujący o końcu spotkania. Bo sami już wiedzieli że nic z tego meczu nie będzie przegrywając ostatecznie czwartą kwartę wynikiem 15:30, oraz cały mecz 55 do 100.