» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

III liga: Terminarz spotkań na rundę wiosenną

piłka nożna / woj. podlaskie 2010-01-02 21:48:03

Znany jest już terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Rozgrywki ruszą 20 marca, a zakończone zostaną 20 czerwca. Poniżej przedstawiamy zestawienia par w poszczególnych kolejkach.

Kolejka 16 - 20-21 marca

Mazur Ełk - Czarni Olecko
Olimpia Zambrów - Promień Mońki
MKS Mielnik - Tur Bielsk Podlaski
Vęgoria Węgorzewo - Motor Lubawa
Warmia Grajewo - Pogoń Łapy
Orzeł Kolno - Huragan Morąg
Start Działdowo - Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo - Sokół Sokółka

Kolejka 17 - 27-28 marca

Mrągowia Mrągowo - Olimpia Zambrów
Sokół Sokółka - Start Działdowo
Concordia Elbląg - Orzeł Kolno
Huragan Morąg - Warmia Grajewo
Pogoń Łapy - Vęgoria Węgorzewo
Motor Lubawa - MKS Mielnik
Tur Bielsk Podlaski - Czarni Olecko
Mazur Ełk - Promień Mońki

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Olimpia Zambrów - Mazur Ełk
Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski
Czarni Olecko - Motor Lubawa
MKS Mielnik - Pogoń Łapy
Vęgoria Węgorzewo - Huragan Morąg
Warmia Grajewo - Concordia Elbląg
Orzeł Kolno - Sokół Sokółka
Start Działdowo - Mrągowia Mrągowo

Kolejka 19 - 10-11 kwietnia

Start Działdowo - Olimpia Zambrów
Mrągowia Mrągowo - Orzeł Kolno
Sokół Sokółka - Warmia Grajewo
Concordia Elbląg - Vęgoria Węgorzewo
Huragan Morąg - MKS Mielnik
Pogoń Łapy - Czarni Olecko
Motor Lubawa - Promień Mońki
Tur Bielsk Podlaski - Mazur Ełk

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

Olimpia Zambrów - Tur Bielsk Podlaski
Mazur Ełk - Motor Lubawa
Promień Mońki - Pogoń Łapy
Czarni Olecko - Huragan Morąg
MKS Mielnik - Concordia Elbląg
Vęgoria Węgorzewo - Sokół Sokółka
Warmia Grajewo - Mrągowia Mrągowo
Orzeł Kolno - Start Działdowo

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Mazur Ełk - Pogoń Łapy
Orzeł Kolno - Olimpia Zambrów
Start Działdowo - Warmia Grajewo
Mrągowia Mrągowo - Vęgoria Węgorzewo
Sokół Sokółka - MKS Mielnik
Concordia Elbląg - Czarni Olecko
Huragan Morąg - Promień Mońki
Motor Lubawa - Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 22 - 1-2 maja

Olimpia Zambrów - Motor Lubawa
Tur Bielsk Podlaski - Pogoń Łapy
Mazur Ełk - Huragan Morąg
Promień Mońki - Concordia Elbląg
Czarni Olecko - Sokół Sokółka
MKS Mielnik - Mrągowia Mrągowo
Vęgoria Węgorzewo - Start Działdowo
Warmia Grajewo - Orzeł Kolno

Kolejka 23 - 8-9 maja

Mazur Ełk - Concordia Elbląg
Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów
Orzeł Kolno - Vęgoria Węgorzewo
Start Działdowo - MKS Mielnik
Mrągowia Mrągowo - Czarni Olecko
Sokół Sokółka - Promień Mońki
Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski
Pogoń Łapy - Motor Lubawa

Kolejka 24 - 15-16 maja

Olimpia Zambrów - Pogoń Łapy
Motor Lubawa - Huragan Morąg
Tur Bielsk Podlaski - Concordia Elbląg
Mazur Ełk - Sokół Sokółka
Promień Mońki - Mrągowia Mrągowo
Czarni Olecko - Start Działdowo
MKS Mielnik - Orzeł Kolno
Vęgoria Węgorzewo - Warmia Grajewo

Kolejka 25 - 22-23 maja

Mazur Ełk - Mrągowia Mrągowo
Vęgoria Węgorzewo - Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo - MKS Mielnik
Orzeł Kolno - Czarni Olecko
Start Działdowo - Promień Mońki
Sokół Sokółka - Tur Bielsk Podlaski
Concordia Elbląg - Motor Lubawa
Huragan Morąg - Pogoń Łapy

Kolejka 26 - 29-30 maja

Olimpia Zambrów - Huragan Morąg
Pogoń Łapy - Concordia Elbląg
Motor Lubawa - Sokół Sokółka
Tur Bielsk Podlaski - Mrągowia Mrągowo
Mazur Ełk - Start Działdowo
Promień Mońki - Orzeł Kolno
Czarni Olecko - Warmia Grajewo
MKS Mielnik - Vęgoria Węgorzewo

Kolejka 27 - 3 czerwca

Mazur Ełk - Orzeł Kolno
MKS Mielnik - Olimpia Zambrów
Vęgoria Węgorzewo - Czarni Olecko
Warmia Grajewo - Promień Mońki
Start Działdowo - Tur Bielsk Podlaski
Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
Sokół Sokółka - Pogoń Łapy
Concordia Elbląg - Huragan Morąg

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg
Huragan Morąg - Sokół Sokółka
Pogoń Łapy - Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa - Start Działdowo
Tur Bielsk Podlaski - Orzeł Kolno
Mazur Ełk - Warmia Grajewo
Promień Mońki - Vęgoria Węgorzewo
Czarni Olecko - MKS Mielnik

Kolejka 29 - 13 czerwca

Mazur Ełk - Vęgoria Węgorzewo
Czarni Olecko - Olimpia Zambrów
MKS Mielnik - Promień Mońki
Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski
Orzeł Kolno - Motor Lubawa
Start Działdowo - Pogoń Łapy
Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg
Sokół Sokółka - Concordia Elbląg

Kolejka 30 - 20 czerwca

Olimpia Zambrów - Sokół Sokółka
Concordia Elbląg - Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg - Start Działdowo
Pogoń Łapy - Orzeł Kolno
Motor Lubawa - Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski - Vęgoria Węgorzewo
Mazur Ełk - MKS Mielnik
Promień Mońki - Czarni Olecko


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-07-11 14:05:47
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-30 14:58:35
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-17 19:45:15
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-28 20:11:32
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-22 23:20:55
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-04 05:24:34
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-21 07:13:46
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-10 10:58:58
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-03 06:40:54
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-19 09:04:17
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-15 18:22:54
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-06 01:45:26
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-10 11:22:24
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria