Tur Bielsk Podlaski przegrywa

koszykówka 2008-02-10 09:48:56

Tur Bielsk Podlaski nie przerwał swojej tragiczniej passy. Bielszczanie przegrali na wyjeździe z Astorią Bydgoszcz 89 do 64. Cały mecz toczył się pod dyktando koszykarzy Astorii, którzy ogrywali gości jak tylko mogli.

Pierwsza kwarta rozpoczęła się od ataków Tura, który szybko się zmęczył i do głosu doszli bydgoszczanie. I od tego czasu zaczęło się punktowanie. Koszykarze Tura to co zdobyli w pierwszych minutach szybko stracili i pierwszą kwartet przegrali 25-19. Druga kwarta należała już w zupełności do gospodarzy chodź koszykarze z Podlasia postawili w tej części meczu na obronę to i tak im to nic nie dało, a jedynie obniżyło lekko porażkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 45-35.

Na druga połowę meczu bielszczanie wyszli z nadziejami że stratę 10 punktów szybko odrobią. Lecz te nadzieje tak samo jak szybko przyszły tak samo szybko odeszły. Astoria Bydgoszcz poprawiła jeszcze bardziej swoją grę i Tur nadal nie miał żadnych szans. Przegrywając tą turę 22-17, czwartą turę 22-12, a cały mecz 89-64.