Prokom II Sopot 75-85 Żubry Białystok

koszykówka / Sopot 2008-02-10 21:32:36

Koszykarze Mispolu Żubrów Białystok uniknęli kar pieniężnych, wygrywając w niedzielę wyjazdowe spotkanie z Prokomem II Sopot. To zwycięstwo było pierwszą wygraną naszego zespołu od czterech meczy.

Od początku meczu było widać że koszykarze z Białegostoku wzięli do siebie to co działo się w tygodniu i wyszli na parkiet bardzo skoncentrowani i pełni wiary w zwycięstwo. Pierwsza kwarta nie była łatwa, gdyz przy wyniku 20:13 dla Żubrów, coś się zablokowało i ostatecznie ta kwarta zakończyła się lekkim zwycięstwem białostoczan 23-21. Kolejna kwarta także była bardzo ciekawa, gdyż wynik co chwilę zmieniał się diametralnie - raz dużą przewagą wygrywały Żubry, a raz gospodarze. Ostatecznie bo bardzo dobrej końcówce goście wygrali pierwszą połowę wynikiem 44-37. Druga połowa wyglądała podobnie jak wcześniejsze, na trzy i pół minuty przed końcem Żubry prowadziły 13 punktami ale za chwilę ta przewaga zmalała do 6 punktów. Lecz ostatecznie białostocki zespół odniósł zwycięstwo w tym meczu wynikiem  75-85.