Puszcza Hajnówka - Cresovia Siemiatycze 4:9

piłka nożna / Hajnówka 2008-02-11 21:08:27

W miniony weekend odbył się jeszcze jeden sparing. Tym razem na przeciwko siebie stanęli zawodnicy Puszczy Hajnówka i Cresovii Siemiatycze. Mecz rozegrano na treningowym boisku w Hajnówce. Mecz po naradach trenerów podzielono na trzy części po 30min.

Gospodarze zdobyli jako pierwsi bramkę, a strzelcem jej był{more} Krzysztof Siemieniuk. Po tym golu do ataku ruszyli piłkarze Cresovii i szybko nadrobili straty.

Chwilę później zawodnicy z Siemiatycz wygrywali już 3-1 i w tym momencie po ładnie wykonanym rzucie wolnym bramkę zdobył Siemieniuk. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-3. Druga część nie była dla Puszczy już taka łatwa, bo IV ligowi zawodnicy z Siemiatycz wygrali ją wynikiem 4-0. Ostatnia połowa była najbardziej wyrównaną częścią tego meczu. Hajnówka wystawiła swój najlepszy skład a Cresovia zagrała II składem i trzecia część zakończyła się remisem 2-2.

A już w najbliższą niedzielę Puszcza Hajnówka rozegra swój kolejny sparing z Magnatem Juchnowiec. Start o godzinie 13:00

Puszcza : Kamil Różycki (Grzegorz Stepaniuk, Karol Paszkiewicz) – Łukasz Samosiuk, Adam Szulc, Grzegorz Szpakowicz, Robert Birycki , Karol Kowalski, Tomasz Olichwier, Paweł Perestret, Krzysztof Siemieniuk, Łukasz Jendras, Robert Langa