Olimpia Zambrów - MKS Małkinia 5:0

piłka nożna / Zambrów 2008-02-11 21:47:16

W weekend Olimpia Zambrów pokonała pewnie MKS Małkinie, wynikiem 5:0. Mecz przebiegał pod dyktando zambrowian, którzy nie dali za dużo pograć dla MKS-u i wykorzystywali prawie wszytko co mogli. W podstawowym składzie Olimpii zabrakło Łukasza Trudnosa, Jacka Lisa oraz Jarosława Modzelewskiego. Przez co w bramce musiał stanąć 16-letni wychowanek Mateusz Konopka. Młodziak spisał się bardzo dobrze chodź nie miał dużo do roboty.

Pierwsza połowa była dość nudna. Piłkarze obu drużyn grali spokojnie i nie rwali się do ataków, a jedyna bramka w tej części meczu padła w 20 minucie strzelona przez Jastrzębskiego. Po przerwie można powiedzieć, że rozwiązał się worek z bramkami. Najpierw strzelał Kowalczyk w 47min, później Dębek w 66 i 75 minucie, oraz Gosk w 72min.

Olimpia Zambrów: Mateusz Konopka - Daniel Fiedorczuk, Wojciech Tomaszewski, Taras Wołyniec, Łukasz Nienałtowski - Mariusz Piszczatowski, Paweł Kapelewski, Paweł Olszewski, Karol Twarowski - Wojciech Kowalczyk, Tomasz Jastrzębski.
MKS Małkinia: Wojciech Długokęcki - Radosław Tarnowski, Sylwester Sierota, Dariusz Narolewski, Adam Antoniak - Arkadiusz Imiński, Łukasz Tarcicki, Adam Najgrodzki, Cezary Giziński, Grzegorz Kuropatwa, Radosław Przesmycki.

Przypomnijmy, iż Olimpia Zambrów obecnie występuje w rozgrywkach IV ligi. Po rundzie jesiennej zawodnicy z Zambrowa uplasowali się na 7 pozycji z dorobkiem 22 punktów. Pięć razy wygrywając, siedem razy remisując, a cztery razy przegrywając.