Sparing: Kolejna porażka Młodej Jagiellonii Białystok

piłka nożna / Rewal 2010-01-28 22:53:51

Zawodnicy Młodej Jagiellonii Białystok, którzy od kilku dni przebywają na zgrupowaniu w Rewalu, przegrali w meczu sparingowym z III-ligową Astrą Ustronie Morskie 1:2 (0:1). Żółto-czerwoni remis pozwolili sobie wydrzeć w ostatniej minucie.

- Byliśmy zespołem lepszym od rywali i powinniśmy wygrać. Zabrakło nam po trochu szczęścia i umiejętności, ponieważ po razie trafiliśmy w słupek i poprzeczkę. Kamil Zapolnik również miał doskonałą okazję na zdobycie bramki, ale jej nie wykorzystał - stwierdził Dariusz Bayer, trener Młodej Jagiellonii.

Żółto-czerwoni pierwszą bramkę stracili tuż przed przerwą, kiedy niefortunną interwencją Piotr Józefiak pokonał własnego bramkarza. Do remisu Jagiellonia doprowadziła w 70. minucie - Grzegorz Arłukowicz szybko rozegrał rzut wolny, podał do Bartosza Sulkowskiego, a ten zdobył gola. Gdy wydawało się, że żadna z drużyn nie wygra tego meczu, w ostatniej minucie piłkę stracił Michał Hryszko i zawodnicy Astry po raz drugi cieszyli się z bramki.

- Przyszło nam grać w trudnych warunkach, przy gęsto padającym śniegu. Remis straciliśmy przez własną głupotę, bo nie można w ten sposób tracić goli nawet w sparingu. Tym bardziej szkoda tego spotkania - dodał rozgoryczony Bayer.

Jagiellonia Białystok (ME) - Astra Ustronie Morskie 1:2 (0:1).
Bramka dla Jagiellonii: Sulkowski 70.

Jagiellonia (ME): Czapliński - Pater, Szóstko, Józefiak, Zawadzki - M. Butkiewicz, Grodzki, Kądzior, Grudziński - Kurywczak, Świderski. Grali także: Sakowicz, Łosiewicz, Sulkowski, Arłukowicz, Jakimczuk, Zapolnik, Budnik, A. Butkiewicz, Radecki, Miszczerewicz, Hryszko.

źródło: jagiellonia.pl