Sparing: Sokół Sokółka - Tur Bielsk Podlaski 2:3 (2:1)!

piłka nożna / Sokółka 2010-01-30 19:27:49

Piłkarze Sokoła Sokółka w swoim pierwszym sparingu, który rozegrał się dzisiaj o godzinie 11.00 na sztucznej nawierzchni ulegli po niesamowitym boju 2:3 (2:1). Warto również zauważyć, że mecz rozegrał się w trudnych warunkach. Efektem padającego śniegu oraz silnego wiatru była śliska murawa.

Pomimo przegranej pierwsze 45 minut meczu należało do sokółczan - już na początku spotkania nowy nabytek Sokoła - Wojciech Kobeszko usadowił futbolówkę w bramce rywali. Kilka minut później wychowanek Piotr Andrzejewski podwyższył rezultat spotkania na 2:0. Pod koniec pierwszej części spotkania jeden z testowanych zawodników Tura zdobył kontaktową bramkę i po 45 minutach było już 2:1.

W drugiej połowie podopieczni Mirosława Dymka grali w znacznie innym składzie. Trener Sokoła Okna i Drzwi SA wpuścił na boisko rezerwowych zawodników. Było widać, że skład w drugiej połowie nie był równy temu z pierwszej części gry. Teraz to podopieczni Lucjana Trudnosa prowadzili grę. Marcin Szmurło dał zwycięstwo swej drużynie, strzelając dwa gole i ustalając wynik 2:3!

Sokół Sokółka - Tur Bielsk Podlaski 2:3 (2:1)

źródło: sportowa.sokolka.com