Dwa srebrne medale Pawła Chabasińskiego

sporty wodne / Puławy 2010-01-31 18:36:02

Bardzo dobrze na pływackich mistrzostwach Polski 16-latków w Puławach spisał się zawodnik ATP Augustów Paweł Chabasiński. Najpierw zdobył tytuł wicemistrza kraju na 100 mm motylkiem, zaś dzień później wywalczył ponownie srebrny medal na dystansie o połowę krótszym.

Młody pływak z Augustowa 50 m motylkiem przepłynął w 23.90 ( w el. 23.96). Także srebro wywalczył Daniel Rzadkowski z klubu MUKS Olimpijczyk Suwałki, który w wyścigu na 100 m stylem dowolnym osiągnął czas 51.44.

Pozostałe rezultaty osiagnięte przez młodych pływaków z naszego regionu na zawodach w Puławach:

Natalia Łukuć (Olimpijczyk) -13. na 50 motyl. - 31.12
Karina Kopiczko (ATP) - 21. na 50 grzb. - 33.37
Daniel Rzadkowski (Olimpijczyk) - 10. w eliminacjach na 400 dow. - 4:12.10 - w finale B nie wystartował
Paweł Chabasiński (ATP) - 2. na 50 motyl. - 26.01 .
Kamila Halica (Juvenia Białystok) - 8. na 100 m grzb. -1:07.52 oraz 8. na 100 zm - 1:10.38