Sparing: Narew Ostrołęka wygrywa z ŁKS Łomża

piłka nożna / Ostrołęka 2010-02-03 19:30:03

W spotkaniu sparingowym rozegranym na sztucznym boisku przy ulicy Witosa w Ostrołęce lokalna Narew pokonała czwartoligowy ŁKS Łomża 2:1.

Trzeba przyznać, że spotkanie miało dosyć nietypowy przebieg, bowiem zawodnicy z Łomży trzykrotnie umieszczali piłkę w siatce, co jednak nie pozwoliło im w końcowym rozrachunku zwyciężyć.

Dwie bramki były trafieniami samobójczymi autorstwa kolejno Łukasza Tarnowskiego i Mateusza Dembskiego, natomiast jedynego gola na korzyść ŁKS-u strzelił z rzutu karnego występujący ostatnimi czasy w drugoligowych Wigrach Suwałki Karol Drągowski.

Następny sparing drużyna Łomżyńskiego Klubu Sportowego rozegra 6 lutego, a ich przeciwnikiem będzie trzecioligowy Promień Mońki.

Narew Ostrołęka - ŁKS Łomża 2:1
Bramki: Łukasz Tarnowski (s), Mateusz Dembski (s) - Karol Drągowski (k).

ŁKS Łomża: (I połowa): Masłowski - Urban, Tarnowski, Lis, Staniórski - Bernatowicz, Cychol, Adamski, Muczyński - Laskowski, Przybylski. (II połowa): Myśliński - Nagórski, Dembski, Sowa, Drągowski - Płatuński, Gałązka, Berry, Trzaska - Muczyński, Antolak.