Warmia Grajewo - Wigry Suwałki 1:3

piłka nożna / Grajewo 2008-02-16 16:33:56

W dzisiejszym dniu odbył się kolejny sparing. Tym razem na przeciwko siebie stanęli piłkarze Warmii Grajewo i Wigry Suwałki. Spotkanie zostało rozegrane na naturalnej powierzchni w Grajewie. Mimo, iż był to sparing piłkarze z Grajewa podeszli do tego meczu dość na poważnie ponieważ jeszcze nigdy nie ulegli suwalskim Wigrom i chcieli aby nadal tak było.

W meczu jednak dominowali piłkarze z Suwałk. To właśnie oni pierwsi obieli prowadzenie już w 7 minucie do siatki Wigier piłkę wpakował D.Ołowniuk. Po tej bramce gra się wyrównała. Piłkarze jednej i drugiej drużyny asekurowali grę. Dopiero pięć minut przed końcem pierwszej połowy gola wyrównującego strzelił Grzesiek Juzwa.

Po przerwie piłkarze Wigier zaczęli mocniej nacierać na bramkę gospodarzy co przyniosło owoc już w 47 minucie - zdobywcą gola był P.Rybkiewicz. Na bramkę która ostatecznie zamknęła wynik tego meczu nie trzeba było długo czekać bo tylko do 67 minuty, gdzie w doskonałej sytuacji znalazł sie J.Bucholc podwyższając wynik na 1-3. Po tej bramce Wigry cofnęły się lekko do obrony nie przepuszczając ataków Wigier i ostatecznie kończąc ten mecz zwycięstwem 1-3.