Tur Bielsk Podlaski - ŁKS Łódź 66:96

koszykówka / Bielsk Podlaski 2008-02-16 21:38:51

Dla zawodników Tura tego sezonu nie można zaliczyć do udanego. Już mało kto pamięta kiedy koszykarze z Bielska Podlaskiego odnieśli zwycięstwo. W dniu dzisiejszym ŁKS Łódź pewnie pokonał Podlasian wynikiem 66-96. Ta różnica punktowa była widoczna w meczu. Ekipa z Łodzi była dużo lepsza od gospodarzy.

Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 16-22. W drugiej kwarcie bielszczanie zdobyli tyle samo punktów co w pierwszej tracąc 27. W trzeciej i czwartej kwarcie koszykarze Tura zdobywali po 17 punktów, tracąc w trzecim 26 i w czwartym 21.

(16:22, 16:27, 17:26, 17:21)