Tur Bielsk Podlaski - Czarni Olecko 1:4

piłka nożna / Białystok 2008-02-17 10:55:17

Piłkarze Tura już po raz kolejny przed nadchodzącym sezonem rozegrali sparing. Tym razem ich sparingpartnerem byli piłkarze Czarni Olecko. Mecz odbył się na sztucznej murawie boiska MOSP w Białymstoku przy ulicy Świętokrzyskiej.

Lepszymi w tym meczu okazali się zawodnicy z Olecka, którzy rozgromili bielszczan wynikiem 1-4. W pierwszej połowie nic nie zapowiadało takiego pogromu ponieważ, pierwsza część spotkania zakończyła się remisem 1-1. Lecz już po przerwie można powiedzieć że Tur nie istniał. Czarni wykorzystywali prawie wszystkie swoje dogodne sytuacje zdobywając w tej części aż trzy gole.

Gola dla Tura zdobył: Pieczywek w 38minucie.
Gole dla Czarnych zdobywali: Strychalski 36, 65, Kubas 85, 87

Tur: Kucharczyk - A.Naumczuk - Siemieniuk, Golak, Turczynski - Kamil Jakubowski, Łochnicki, Car, Karol Jakubowski - Pieczywek, Wesołowski. Na zmianę wchodzili: Ostaszewski - Gul, Galimski, M.Jakubowski, Iwaniuk, Arciuszkiewicz

Czarni: Gąsiorowski - Pietkiewicz, Nikicionek, M.Wasilewski, Kubas - Wyszyński, Drozd, Suchaczewski, Cwaliński - Strychalski, Bogdanowicz. Na zmianę wchodzili: Marcin Jegliński, Młynarczyk, Sadowski, Kozłowski.