Olimpia Zambrów - Bug Wyszków 2:3

piłka nożna / Zambrów 2008-02-17 11:11:27

We wczorajszym dniu odbył się jeszcze jeden sparing. W Zambrowie na przeciwko siebie stanęli piłkarze Olimpii Zambrów i Bugu Wyszków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Bugu, wynikiem 2-3. Dla gospodarzy była to pierwsza porażka w tym sezonie przygotowawczym.

Pierwsza połowa należała w całości do Olimpii. Mięli oni przewagę na całym boisku, dzięki czemu w pierwszych 45 minutach zdobyli dwie bramki nie tracąc ani jednej. Druga połowa była zupełnie inna. Gospodarze dokonali paru zmian które nie wyszły na dobre, przez co dominowali goście. Ta dominacja oczywiście się odbiła na wyniku. Piłkarze z Wyszkowa stworzyli sobie wiele dogodnych sytuacji z czego wykorzystali trzy.

Olimpia Zambrów - Bug Wyszków 2:3 (2:0)
Bramki dla Olimpii zdobywali: Piszczatowski 4', W. Kowalczyk 26'.

Olimpia Zambrów: Łukasz Trudnos - Jacek Lis, Łukasz Nienałtowski, Taras Wołyniec, Paweł Olszewski - Mariusz Piszczatowski, Jarosław Modzelewski, Paweł Kapelewski, Karol Twarowski - Tomasz Jastrzębski, Wojciech Kowalczyk. Na zmiany wchodzili: Piotr Łozdowski, Paweł Gosk, Robert Wilczewski, Kamil Rosiński, Radosław Kowalczyk, Daniel Fiedorczuk.

Bug Wyszków: Łukasz Rogulski - Kamil Bloch, Adrian Dąbrowski, Albin Wróbel, Robert Szreiber, Marcin Bloch, Jarosław Wyszyński, Marcin Borkowski, Łukasz Kowalczyk, Rafał Linka, Mariusz Szajczyk. Na zmiany wchodzili: Zbigniew Gurlaga, Michał Karłowicz, Jacek Gołębiewski, Mariusz Salik.