Występ Mladena Kašćelana w reprezentacji Czarnogóry

piłka nożna / Skopje 2010-03-03 16:25:35

Pozyskany przez Jagiellonię w przerwie zimowej z ŁKS-u Łódź Mladen Kašćelan zagrał od pierwszej minuty w barwach reprezentacji Czarnogóry w meczu towarzyskim.

W macedońskim Skopje lepsza okazała się drużyna gospodarzy, która pokonała Czarnogórców 2:1 (2:0). Macedonia po pierwszej połowie prowadziła 2:0, natomiast w drugiej odsłonie honorowe trafienie dla gości zaliczył Marko Baša (62 minuta).

Kašćelan został w 65. minucie zmieniony przez byłego zawodnika ŁKS-u Łódź Dejana Ognjanovicia. Był to siódmy występ 27-letniego pomocnika w drużynie narodowej.

Macedonia - Czarnogóra 2:1 (2:0)
Ilčo Naumoski 27', Goran Pandev 30' - Marko Baša 62'.

Czarnogóra: Poleksić (46' Božović), Zverotić (83' Delić), Baša, Jovanović, Pejović (77' Lakićević), Peković, Kašćelan (65' Ognjanović), Bošković, Vukčević, Vučinić (60' Delibašić), Damjanović (46' Đalović).