Wygrana Magnata Juchnowiec

piłka nożna / Hajnówka 2008-02-19 17:09:25

W ubiegły weekend swój sparing rozegrali jeszcze dwie drużyny z Podlasia. A mianowicie w Hajnówce zmierzyli się ze sobą Puszcza Hajnówka z Magnatem Juchnowiec. Spotkanie zakończyło się triumfem piłkarzy z Juchnowca 1-2.

Mecz odbywał się w ciężkich warunkach atmosferycznych, co na pewno wpłynęło na styl gry obu zespołów. Początek pierwszej połowy należał do Magnata, który dominował na całym boisku, a potwierdzając to zdobył gola w 30minucie po ładnej akcji prawą stroną. Po tej kontrze nic ciekawego się nie zdarzyło do końca tej połowy.

Po krótkiej przerwie obie jedenastki wyszły z nowymi taktykami, które miały poprowadzić ich do ostatecznego zwycięstwa. W drugiej bramce strzelonej przez piłkarzy z Juchnowca dużego znaczenia nie miała taktyka, a błąd gospodarzy, którzy stali i czekali na gwizdek, a w tym czasie piłka przekroczyła linię bramkową. Po tym golu na ławce hajnowszczan zawrzało i zaczęły się zmiany. Trener Puszczy wpuścił kilku młodych zawodników co poprawiło grę i w 65 minucie zdobyli gola na 1-2. Niestety w pozostałym czasie dla gospodarzy ciągle brakowało dokładności i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1-2 dla przyjezdnych.

Kolejny sparing Puszcza rozegra w najbliższą niedzielę w Kleszczelach, o godzinie 12:00. A ich przeciwnikiem będzie Orzeł