II liga: Świt Nowy Dwór Maz. - Ruch Wys. Maz. 1:1 (1:1)

piłka nożna / Nowy Dwór Maz. / Wysokie Maz. 2010-03-20 20:17:51

W meczu 22.kolejki II ligi grupy wschodniej Ruch Wysokie Mazowieckie zremisował na boisku wicelidera rozgrywek, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (1:1).

Pierwsi gola w tym spotkaniu zdobyli gospodarze. W 15. minucie Marek Lendzion wyrzucił daleko piłkę z autu, która głową przedłużył Tomasz Reginis. Powstało ogromnie zamieszanie, w którym najprzytomniej zachował się Michał Strzałkowski i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. "Mleczni" zdołali doprowadzić do wyrównania jeszcze przed przerwą. Po rzucie wolnym, długi słupek bramki Bigajskiego zamykał Arkadiusz Czarnecki i strzałem z najbliższej odległości zdobył gola na 1:1.

W 52. minucie za faula na Adamie Gmitrzuku w polu karnym sędzia wskazał na 11 metr. Jednak Rafał Rakowiecki świetnie wyczuł intencje wykonywującego rzut karny Marka Lendziona i obronił jego uderzenie.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (1:1).

Bramki: 1:0 - Strzałkowski 15, 1:1 - Czarnecki 45.

Świt: Bigajski - Musuła (45 Wojtczak), Reginis, Drwęcki, Lendzion, Maślanka (81 Kończyński), Gmitrzuk, Enow, Zjawiński, Kucharczyk, Strzałkowski (70 Lewicki).

Ruch: Rakowiecki - Oświęcimka (91 Ambroziewicz), Bartkiewicz, Strozik, Kołodziejczyk, Filipek, Zitka, Galiński, Twardowski (74 Łukaszewski), Bzdęga, Czarnecki.

Żółte kartki: Drwęcki, Musula, Kucharczyk (Świt), Strózik, Kołodziejczyk (Ruch).

Sędziował: Piotr Gajewski (Kraków).