» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Promień Mońki: następny mecz z Mazurem, ale gdzie?

piłka nożna / Mońki 2010-03-22 21:47:01

Już w najbliższą sobotę Promień ma zagrać w drugiej wiosennej kolejce z Mazurem Ełk, jednak w dalszym ciągu nie jest znane miejsce rozegrania tego spotkania. Pierwotnie całą rundę piłkarze Mazura mieli rozgrywać w Grajewie, niestety w ostatniej chwili na zawody nie zezwoliła miejscowa Policja. Później Mazur podpisał umowę na grę w Orzyszu, niestety i tu w obawie przed ełckimi kibicami wycofano się z wcześniejszych ustaleń.

Czyżby mecz miałby nie dojść do skutku, przecież już minęły terminy na powiadomienie przeciwnika i miejscu i terminie spotkania. W Ełku powstaje piękny stadion, z nową murawą, krytymi trybunami, tylko dla kogo to wszystko?

Trudno całą winą obarczać kibiców, bo np. jesienią w Mońkach była ponad 100 osobowa grupa fanów Mazura, która znakomicie dopingowała swój zespół i doszło nawet po meczu do incydentu niezadowolonego kibica z sędziami ale chyba można zapanować nad takimi "tłumami", z których zdecydowana większość to normalni kibice.

Co prawda Mazur ma jeszcze kilka stadionów w województwie, a w ostateczności mógłby zagrać ponownie na wyjazdach w roli gospodarza, bo przecież wycofanie z rozgrywek to byłaby porażka dla całego sportowego środowiska w Ełku.

Jeśli chodzi o aspekt sportowy, to Mazur do rundy wiosennej przystąpi raczej osłabiony. Na szczęście, dla rywali, w Mazurze zostaje lider klasyfikacji strzelców po rundzie jesiennej - Bartłomiej Wierzbicki, którym poważnie był zainteresowany lider z Sokółki. Na testach w II ligowej Ślęzie Wrocław był Sevak Safaryan, ale i on wiosną zagra w Mazurze. Natomiast jeśli chodzi o ubytki to ikona Mazura Robert Wiśniewski przeszedł do rywala zza miedzy Płomienia Ełk, były grający trener Jakub Golak ma wzmocnić lidera IV ligi Dąb Dąbrowę B-stocką, a Kamil Stupak ma zagrać w Zniczu Biała Piska. Wśród nowych nazwisk pojawiają się jedynie wychowankowie Mazura.

MAZUR EŁK - PROMIEŃ MOŃKI jesienią 2 : 4

Przypuszczalne składy:

Mazur: Gorzoch - Guzowski, Potuszyński, Piątkowski, Safaryan - Komorowski, Krugły, Sidorowicz, Boguszewski - Piwko, Wierzbicki.
Trener: Mirosław Konopka.

Promień: Kulgawczuk - Koźlik, Zawadzki, Lorenc, Młodzianowski - Kulikowski, Rybołowicz, Piesiecki, Andrzejewski - Bagiński, Citko.
Trener: Leszek Zawadzki.

POZOSTAŁE MECZE XVII KOLEJKI III LIGI:

* Mrągowia Mrągowo - Olimpia Zambrów jesienią 2 : 0
* Huragan Morąg - Warmia Grajewo jesienią 0 : 0
* Sokół Sokółka - Start Działdowo jesienią 1 : 1
* Motor Lubawa - MKS Mielnik jesienią 2 : 2
* Tur Bielsk Podlaski - Czarni Olecko jesienią 0: 1
* Concordia Elbląg - Orzeł Kolno jesienią 1 : 0
* Pogoń Łapy - Vęgoria Węgorzewo jesienią 2 : 2

źródło; http://www.e-monki.pl/promien/index.php


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

 • Anonim
  2016-01-20 07:09:22
  192.243.55.134

  Komentarz zablokowany.

 • Anonim
  2015-12-24 17:27:41
  192.243.55.133

  Komentarz zablokowany.

 • lolek
  2010-03-23 07:56:41
  78.88.55.172

  To trzeba było tak skonstruować umowy, żeby wycofanie jednej ze stron było nieopłacalne. Ale tak to już jest, jak klubami zarządzają najczęściej ludzie bez przygotowania. A więc teraz płaćcie za niewiedzę.

 • pff
  2010-03-22 22:01:20
  95.49.61.2

  Mazur wycofa się z rozgrywek?


  Kolejne złe wiadomości dla naszych kibiców nadeszły z Orzysza. Po Grajewie następnym miastem które podpisuje umowę i nagle ją zrywa jest Orzysz. Mazur zostaje na lodzie i nie ma gdzie grać, grozi nam wycofanie się z rozgrywek III ligi. Zastawianie się złymi kibicami wydaje się śmieszne, ponieważ umowy zostały już podpisane i nagle zostały zerwane, czy komuś zależy żeby zniszczyć taki klub jak Mazur? Wygląda na to że tak. Jedyna nadzieja zostaje nam w Panu Prezydencie i jego współpracownikach, jeżeli oni nie pomogą klubowi to po tylu latach walki o III ligę nasza drużyna po prostu będzie musiała się z niej wycofać.

 • Ełk
  2010-03-22 21:56:06
  95.49.61.2

  Podziękujmy stróżą prawa za nagonkę jak zwykle !! Ludzie kto miały robić burdy w miejscowości zgody no kto ?? Czy w Polskiej Policji już naprawdę nikt nie myśli ?? ;]

partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria