II liga: Wigry remisują z Kolejarzem Stróże

piłka nożna / Stróże 2010-03-28 17:30:48

Piłkarze II-ligowych Wigier Suwałki zremisowali na wyjeździe z Kolejarzem Stróże 1:1 w meczu 23. kolejki II ligi. Bramkę dla podopiecznych trenera Zbigniewa Kaczmarka zdobył w 21. minucie Grażvydas Mikulenas.

Pierwsza połowa meczu upłynęła pod dyktando gospodarzy, którzywalczyli o fotel lidera. Zaczęli bardzo ostro, bo od strzału w poprzeczkę bramki Karola Salika. Później mieli jeszcze dwie sytuacje, ale zamiast gola strzelić, stracili bramkę. Po raz kolejny kunszt pod bramką rywali zademonstrował "Miki", czyli Litwin Grażvydas Mikulenas. To trzeci gol weterana polskich boisk w drugim ligowym meczu w barwach Wigier. W 41. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania po golu Bartłomieja Sochy. W drugiej połowie meczu gole już nie padły i Wigry zdołały wywieźć z trudnego terenu w Stróżach cenny punkt.

Kolejarz Stróże - Wigry Suwałki 1:1 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Socha 41' - Gražvydas Mikulenas 21'.

Wigry: Salik - Bajko, Makarewicz, Łapiński, Statkievicius - Kowalski (70. Lauryn), Danilczyk, Makuszewski, Sadowski (60. Radzio) - Świerzbiński, Mikulenas.

Żólte kartki: Lauryn, Radzio, Łapiński.